Lukk liste
18.08.2020 Innledende runde EL-kvalifisering Engordany 1 - 3 Zeta    
20.08.2020 Innledende runde EL-kvalifisering St Joseph's 1 - 2 B36 Tórshavn    
  Innledende runde EL-kvalifisering NSÍ Runavík 5 - 1 Barry Town    
  Innledende runde EL-kvalifisering FC Santa Coloma 0 - 0 Iskra    
  Innledende runde EL-kvalifisering Glentoran 1 - 0 HB Tórshavn    
  Innledende runde EL-kvalifisering Coleraine 1 - 0 La Fiorita    
21.08.2020 Innledende runde EL-kvalifisering Tre Penne 1 - 3 Gjilani    
22.08.2020 Innledende runde EL-kvalifisering Lincoln 3 - 0 Prishtina    
25.08.2020 1. runde EL-kvalifisering Riteriai 3 - 2 Derry    
26.08.2020 1. runde EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 3 - 0 Zeta    
27.08.2020 1. runde EL-kvalifisering Kairat 4 - 1 Noah    
  1. runde EL-kvalifisering Ordabasy 1 - 2 Botosani    
  1. runde EL-kvalifisering Ventspils 2 - 1 Dinamo-Auto    
  1. runde EL-kvalifisering Borac 1 - 0 Sutjeska    
  1. runde EL-kvalifisering Teuta 2 - 0 Beitar Jerusalem    
  1. runde EL-kvalifisering Dinamo Minsk 0 - 2 Piast    
  1. runde EL-kvalifisering Lincoln 2 - 0 Union Titus Pétange    
  1. runde EL-kvalifisering Bodø/Glimt 6 - 1 Kauno DIREKTESPORT  
  1. runde EL-kvalifisering Alashkert 0 - 1 Renova    
  1. runde EL-kvalifisering Apollon 5 - 1 Saburtalo    
  1. runde EL-kvalifisering Neftçi 2 - 1 Shkupi    
  1. runde EL-kvalifisering Sumqayit 0 - 2 Shkëndija    
  1. runde EL-kvalifisering Fehérvár 1 - 1 Bohemians    
  1. runde EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 2 - 1 Víkingur Reykjavík    
  1. runde EL-kvalifisering Rosenborg 4 - 2 Breidablik VG+  
  1. runde EL-kvalifisering AGF 5 - 2 Honka    
  1. runde EL-kvalifisering CSKA Sofia 2 - 1 Sirens     
  1. runde EL-kvalifisering Gjilani 0 - 2 APOEL    
  1. runde EL-kvalifisering Hammarby 3 - 0 Puskás Akadémia    
  1. runde EL-kvalifisering Keshla 0 - 0 Laçi    
  1. runde EL-kvalifisering Lokomotive Tbilisi 2 - 1 U Craiova    
  1. runde EL-kvalifisering Malmö 2 - 0 Cracovia    
  1. runde EL-kvalifisering Vaduz 0 - 2 Hibernians    
  1. runde EL-kvalifisering Zalgiris 2 - 0 Paide    
  1. runde EL-kvalifisering FH 0 - 2 Dunajská    
  1. runde EL-kvalifisering Shakhtyor 0 - 0 Sfantul Gheorghe    
  1. runde EL-kvalifisering TNS 3 - 1 Zilina    
  1. runde EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 3 - 0 Dinamo Batumi    
  1. runde EL-kvalifisering B36 Tórshavn 4 - 3 Levadia    
  1. runde EL-kvalifisering Iskra 0 - 1 Lokomotiv Plovdiv    
  1. runde EL-kvalifisering Kukësi 2 - 1 Slavia Sofia    
  1. runde EL-kvalifisering Petrocub 0 - 2 Backa Topola    
  1. runde EL-kvalifisering Valletta 0 - 1 Bala    
  1. runde EL-kvalifisering Zrinjski 3 - 0 Differdange 03    
  1. runde EL-kvalifisering Servette 3 - 0 Ruzomberok    
  1. runde EL-kvalifisering Steaua 3 - 0 Shirak    
  1. runde EL-kvalifisering Aberdeen 6 - 0 NSÍ Runavík    
  1. runde EL-kvalifisering Maribor 1 - 1 Coleraine    
  1. runde EL-kvalifisering Motherwell 5 - 1 Glentoran    
  1. runde EL-kvalifisering Honvéd 2 - 1 Inter Turku    
  1. runde EL-kvalifisering Lech 3 - 0 Valmieras    
  1. runde EL-kvalifisering Partizan 1 - 0 RFS    
  1. runde EL-kvalifisering Shamrock Rovers 2 - 2 Ilves    
09.09.2020 1. runde EL-kvalifisering Maccabi Haifa 3 - 1 Zeljeznicar    
10.09.2020 1. runde EL-kvalifisering Kalju 0 - 4 Mura 05    
16.09.2020 2. runde EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 0 - 5 Willem II    
  2. runde EL-kvalifisering Hammarby 0 - 3 Lech    
  2. runde EL-kvalifisering B36 Tórshavn 2 - 2 TNS    
17.09.2020 2. runde EL-kvalifisering Kaisar 1 - 4 APOEL    
  2. runde EL-kvalifisering Ventspils 1 - 5 Rosenborg VG+  
  2. runde EL-kvalifisering Renova 0 - 1 Hajduk Split    
  2. runde EL-kvalifisering Ararat-Armenia 4 - 3 Fola Esch    
  2. runde EL-kvalifisering Astana 0 - 1 Buducnost Podgorica    
  2. runde EL-kvalifisering Teuta 0 - 4 Granada    
  2. runde EL-kvalifisering Lincoln 0 - 5 Rangers    
  2. runde EL-kvalifisering KuPS 1 - 1 Slovan Bratislava    
  2. runde EL-kvalifisering Botosani 0 - 1 Shkëndija    
  2. runde EL-kvalifisering Lokomotiv Plovdiv 1 - 2 Tottenham V sport2  
  2. runde EL-kvalifisering Bodø/Glimt 3 - 1 Zalgiris DIREKTESPORT  
  2. runde EL-kvalifisering IFK Göteborg 1 - 2 FC København    
  2. runde EL-kvalifisering Neftçi 1 - 3 Galatasaray    
  2. runde EL-kvalifisering Riteriai 1 - 5 Liberec    
  2. runde EL-kvalifisering Flora 2 - 1 KR    
  2. runde EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 2 - 3 Zrinjski    
  2. runde EL-kvalifisering Djurgården 2 - 1 Europa Viaplay  
  2. runde EL-kvalifisering Connah's Quay 0 - 1 Dinamo Tbilisi    
  2. runde EL-kvalifisering CSKA Sofia 2 - 0 BATE    
  2. runde EL-kvalifisering Hibernians 0 - 1 Fehérvár    
  2. runde EL-kvalifisering Laçi 1 - 2 Hapoel Be'er Sheva    
  2. runde EL-kvalifisering Lokomotive Tbilisi 2 - 1 Dinamo Moskva    
  2. runde EL-kvalifisering Maccabi Haifa 2 - 1 Kairat    
  2. runde EL-kvalifisering OFI 0 - 1 Apollon    
  2. runde EL-kvalifisering Sfantul Gheorghe 0 - 1 Partizan    
  2. runde EL-kvalifisering Inter Club d'Escaldes 0 - 1 Dundalk    
  2. runde EL-kvalifisering Shamrock Rovers 0 - 2 Milan VG+  
  2. runde EL-kvalifisering Aris 1 - 2 Kovalivka    
  2. runde EL-kvalifisering Borac 0 - 2 Rio Ave    
  2. runde EL-kvalifisering Kukësi 0 - 4 Wolfsburg    
  2. runde EL-kvalifisering Piast 3 - 2 Hartberg    
  2. runde EL-kvalifisering Sileks 0 - 2 Drita    
  2. runde EL-kvalifisering Standard Liège 2 - 0 Bala    
  2. runde EL-kvalifisering Mura 05 3 - 0 AGF    
  2. runde EL-kvalifisering Viking 0 - 2 Aberdeen VG+  
  2. runde EL-kvalifisering Coleraine 2 - 2 Motherwell    
  2. runde EL-kvalifisering Dunajská 5 - 3 Jablonec    
  2. runde EL-kvalifisering Linfield 0 - 1 Floriana    
  2. runde EL-kvalifisering Osijek 1 - 2 Basel    
  2. runde EL-kvalifisering Servette 0 - 1 Reims    
  2. runde EL-kvalifisering Backa Topola 6 - 6 Steaua    
  2. runde EL-kvalifisering Honvéd 0 - 2 Malmö Viaplay  
18.09.2020 2. runde EL-kvalifisering Riga 1 - 0 Tre Fiori    
23.09.2020 3. runde EL-kvalifisering Apollon 0 - 5 Lech    
24.09.2020 3. runde EL-kvalifisering Ararat-Armenia 1 - 0 Celje    
  3. runde EL-kvalifisering KuPS 2 - 0 Suduva    
  3. runde EL-kvalifisering Plzen 3 - 0 SønderjyskE Viaplay  
  3. runde EL-kvalifisering Fehérvár 0 - 0 Reims    
  3. runde EL-kvalifisering Rostov 1 - 2 Maccabi Haifa    
  3. runde EL-kvalifisering Rosenborg 1 - 0 Alanyaspor VG+  
  3. runde EL-kvalifisering Besiktas 1 - 1 Rio Ave    
  3. runde EL-kvalifisering Charleroi 2 - 1 Partizan    
  3. runde EL-kvalifisering CSKA Sofia 3 - 1 B36 Tórshavn    
  3. runde EL-kvalifisering Djurgården 0 - 1 CFR Cluj    
  3. runde EL-kvalifisering Floriana 0 - 0 Flora    
  3. runde EL-kvalifisering Malmö 5 - 0 Lokomotiva Zagreb    
  3. runde EL-kvalifisering Mura 05 1 - 5 PSV    
  3. runde EL-kvalifisering Riga 0 - 1 Celtic    
  3. runde EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 3 - 0 Motherwell    
  3. runde EL-kvalifisering Steaua 0 - 2 Liberec    
  3. runde EL-kvalifisering APOEL 2 - 2 Zrinjski    
  3. runde EL-kvalifisering FC København 3 - 0 Piast    
  3. runde EL-kvalifisering Galatasaray 2 - 0 Hajduk Split    
  3. runde EL-kvalifisering Granada 2 - 0 Lokomotive Tbilisi    
  3. runde EL-kvalifisering KÍ Klaksvík 6 - 1 Dinamo Tbilisi    
  3. runde EL-kvalifisering Sarajevo 2 - 1 Buducnost Podgorica    
  3. runde EL-kvalifisering Sheriff 1 - 1 Dundalk    
  3. runde EL-kvalifisering Shkëndija 1 - 3 Tottenham    
  3. runde EL-kvalifisering Standard Liège 2 - 1 Vojvodina    
  3. runde EL-kvalifisering Wolfsburg 2 - 0 Desna    
  3. runde EL-kvalifisering Milan 3 - 2 Bodø/Glimt DIREKTESPORT  
  3. runde EL-kvalifisering Basel 3 - 2 Anorthosis    
  3. runde EL-kvalifisering LASK 7 - 0 Dunajská    
  3. runde EL-kvalifisering Legia 2 - 0 Drita    
  3. runde EL-kvalifisering St. Gallen 0 - 1 AEK    
  3. runde EL-kvalifisering Rijeka 2 - 0 Kovalivka    
  3. runde EL-kvalifisering Sporting CP 1 - 0 Aberdeen    
  3. runde EL-kvalifisering Willem II 0 - 4 Rangers    
01.10.2020 Playoff EL-kvalifisering Ararat-Armenia 16.00 Røde Stjerne    
  Playoff EL-kvalifisering CFR Cluj 18.30 KuPS    
  Playoff EL-kvalifisering Charleroi 19.00 Lech    
  Playoff EL-kvalifisering Dinamo Zagreb 19.00 Flora    
  Playoff EL-kvalifisering Liberec 19.00 APOEL    
  Playoff EL-kvalifisering Malmö 19.00 Granada    
  Playoff EL-kvalifisering Rosenborg 19.00 PSV    
  Playoff EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 19.30 Plzen    
  Playoff EL-kvalifisering Dinamo Brest 20.00 Ludogorets    
  Playoff EL-kvalifisering FC København 20.00 Rijeka    
  Playoff EL-kvalifisering Legia 20.00 Qarabag    
  Playoff EL-kvalifisering Sarajevo 20.00 Celtic    
  Playoff EL-kvalifisering Standard Liège 20.00 Fehérvár    
  Playoff EL-kvalifisering Basel 20.30 CSKA Sofia    
  Playoff EL-kvalifisering Dundalk 20.30 KÍ Klaksvík    
  Playoff EL-kvalifisering Young Boys 20.30 Tirana    
  Playoff EL-kvalifisering AEK 20.45 Wolfsburg    
  Playoff EL-kvalifisering Rangers 20.45 Galatasaray    
  Playoff EL-kvalifisering Rio Ave 21.00 Milan    
  Playoff EL-kvalifisering Sporting CP 21.00 LASK    
  Playoff EL-kvalifisering Tottenham 21.00 Maccabi Haifa