Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
27.06.2019 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Barry Town 0 - 0 Cliftonville    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 1 - 0 Cardiff MU    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering 5 - 1 Tre Fiori    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sant Julià 3 - 2 Europa    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Ballymena 2 - 0 NSÍ    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering La Fiorita 0 - 1 Engordany    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Prishtina 1 - 1 St Joseph's    
02.07.2019 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering St Joseph's 2 - 0 Prishtina    
04.07.2019 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Cardiff MU 2 - 1 Progrès Niederkorn    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Engordany 2 - 1 La Fiorita    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering NSÍ 0 - 0 Ballymena    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Europa 4 - 0 Sant Julià    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 4 - 0 Barry Town    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Tre Fiori 0 - 4    
09.07.2019 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Joseph's 0 - 4 Rangers    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gzira 0 - 2 Hajduk Split    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 4 - 0 Podgorica    
10.07.2019 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Jeunesse Esch 0 - 0 Tobol    
11.07.2019 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pyunik 3 - 3 Shkupi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ordabasy 1 - 0 Torpedo Kutaisi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 3 - 0 Teuta    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Alashkert 3 - 1 Makedonija    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 1 - 0 Petrocub    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Laçi 1 - 1 Hapoel Be'er Sheva    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Trans 0 - 2 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Flora 2 - 0 Radnicki Nis    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KuPS 2 - 0 Vitebsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sabail 2 - 3 U Craiova    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Balzan 3 - 4 Domzale    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Riteriai 1 - 1    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ruzomberok 0 - 2 Levski    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Malmö 7 - 0 Ballymena Viaplay  
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brann 2 - 2 Shamrock Rovers TV 2 Sport 1
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Akademija Pandev 0 - 3 Zrinjski    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 4 - 1 Inter Turku    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Crusaders 2 - 0 B36    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Debrecen 3 - 0 Kukësi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 6 - 0 Engordany    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kauno 0 - 2 Apollon    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Liepaja 1 - 1 Dinamo Minsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Haifa 2 - 0 Mura 05    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 7 - 1 KR    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Radnik 2 - 0 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 1 - 0 Hibernians    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Speranta 0 - 3 Neftçi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fola Esch 1 - 2 Chikhura    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Connah's Quay 1 - 2 Kilmarnock    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 2 - 3 RFS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cukaricki 3 - 0 Banants    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dunajská 1 - 1 Cracovia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Europa 0 - 0 Legia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 2 - 0 Milsami    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeta 1 - 5 Fehérvár    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 0 - 2 IFK Norrköping Viaplay  
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 2 - 1 RoPS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 0 - 1 Haugesund    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cork 0 - 2 Progrès Niederkorn    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honvéd 3 - 1 Zalgiris    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 1 - 2 Kairat    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Breidablik 0 - 0 Vaduz    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 2 - 1 Levadia    
16.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Banants 0 - 5 Cukaricki    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering 0 - 0 Riteriai    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Podgorica 0 - 0 CSKA Sofia    
17.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Chikhura 2 - 1 Fola Esch    
18.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tobol 1 - 1 Jeunesse Esch    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kairat 2 - 1 Siroki Brijeg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Makedonija 0 - 3 Alashkert    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Teuta 1 - 0 Ventspils    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Inter Turku 2 - 0 Brøndby    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levadia 3 - 2 Stjarnan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering RFS 0 - 2 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering RoPS 1 - 2 Aberdeen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering U Craiova 3 - 2 Sabail    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 1 - 2 Liepaja    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levski 2 - 0 Ruzomberok    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 4 - 0 Kauno    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cracovia 2 - 2 Dunajská    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haugesund 5 - 1 Cliftonville    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Milsami 1 - 2 Steaua    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Neftçi 6 - 0 Speranta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Petrocub 0 - 1 AEK Larnaca    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Torpedo Kutaisi 0 - 2 Ordabasy    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 2 - 1 Breidablik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zalgiris 1 - 1 Honvéd    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 3 - 0 Akademija Pandev    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Engordany 0 - 1 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 1 - 0 Laçi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 1 - 2 Cork    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering IFK Norrköping 2 - 1 St Patrick's Viaplay  
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering B36 2 - 3 Crusaders    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 0 - 0 Zeta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 1 - 3 Gzira    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hibernians 0 - 1 Shakhtyor Soligorsk    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kukësi 1 - 1 Debrecen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mura 05 2 - 3 Maccabi Haifa    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shkupi 1 - 2 Pyunik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitebsk 1 - 1 KuPS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ballymena 0 - 4 Malmö Viaplay  
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 4 - 1 Trans    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 1 - 0 Balzan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kilmarnock 0 - 2 Connah's Quay    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Radnicki Nis 2 - 2 Flora    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rangers 6 - 0 St Joseph's    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 2 - 0 Radnik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shamrock Rovers 2 - 1 Brann TV 2 Sport 1
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering KR 0 - 0 Molde    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 3 - 0 Europa    
23.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ararat-Armenia 17.00 Lincoln    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HB 17.45 Linfield    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 17.55 Dudelange    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FC Santa Coloma 20.00 Astana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tre Penne 20.30 Suduva    
24.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 18.00 Feronikeli    
25.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 17.30 Chikhura    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 17.30 Levski    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Alashkert 17.30 Steaua    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 17.30 Zorya    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Connah's Quay 17.30 Partizan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 17.30 Malmö    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dunajská 17.30 Atromitos    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Espanyol 17.30 Stjarnan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 17.30 Vaduz    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flora 17.30 Frankfurt    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gabala 17.30 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 17.30 Kairat    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haugesund 17.30 Sturm    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Honvéd 17.30 U Craiova    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering IFK Norrköping 17.30 Liepaja    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jeunesse Esch 17.30 Vitória    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lechia 17.30 Brøndby    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Legia 17.30 KuPS    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Plovdiv 17.30 Spartak Trnava    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Malatyaspor 17.30 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 17.30 Ordabasy    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Molde 17.30 Cukaricki    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizani 17.30 Sheriff    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Pyunik 17.30 Jablonec    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rangers 17.30 Progrès Niederkorn    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 17.30 Esbjerg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shamrock Rovers 17.30 Apollon    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Strasbourg 17.30 Maccabi Haifa    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Torino 17.30 Debrecen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Utrecht 17.30 Zrinjski    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ventspils 17.30 Gzira    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Wolverhampton Wanderers 17.30 Crusaders    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Arsenal Tula 18.30 Neftçi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 19.30 Osijek    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Piast 20.00 Riga    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Luzern 20.15    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aris 20.30 AEL    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AZ 20.30 Häcken    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Antwerpen 20.45 Viitorul    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Valur 21.00 Ludogorets    
30.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lincoln 17.45 Ararat-Armenia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 17.45 Tre Penne    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dudelange 17.55 Shkëndija    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Feronikeli 18.00 Slovan Bratislava    
01.08.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Astana 16.00 FC Santa Coloma    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Viitorul 17.00 Antwerpen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 17.30 Shamrock Rovers    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Atromitos 17.30 Dunajská    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 17.30 Lechia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Chikhura 17.30 Aberdeen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Crusaders 17.30 Wolverhampton Wanderers    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cukaricki 17.30 Molde    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Debrecen 17.30 Torino    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 17.30 Gabala    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Esbjerg 17.30 Shakhtyor Soligorsk    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gzira 17.30 Ventspils    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jablonec 17.30 Pyunik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kairat 17.30 Hapoel Be'er Sheva    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering KuPS 17.30 Legia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levski 17.30 AEK Larnaca    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liepaja 17.30 IFK Norrköping    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Haifa 17.30 Strasbourg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Malmö 17.30 Domzale    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Neftçi 17.30 Arsenal Tula    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 17.30 Malatyaspor    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ordabasy 17.30 Mladá Boleslav    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizan 17.30 Connah's Quay    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 17.30 Rangers    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 17.30 Lokomotiv Plovdiv    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Steaua 17.30 Alashkert    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 17.30 Espanyol    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sturm 17.30 Haugesund    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering U Craiova 17.30 Honvéd    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 17.30 Fehérvár    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitória 17.30 Jeunesse Esch    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zorya 17.30 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 17.30 Utrecht    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Häcken 18.30 AZ    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Riga 18.30 Piast    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AEL 19.00 Aris    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering 19.00 Luzern    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sheriff 19.00 Partizani    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ludogorets 19.30 Valur    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Frankfurt 20.30 Flora    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Linfield 20.45 HB    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Osijek 20.45 CSKA Sofia