Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
Turnering Lag Kanal   Tid Resultat
Fra: Til:

26. september 2021
Série A Corinthians - Palmeiras   00.00 2 - 1
MLS New England - Orlando   01.00 2 - 1
Torneo Socios.com Central Córdoba - River Plate   01.15 1 - 3
MLS Columbus - Montreal   01.30 2 - 1
  DC United - Cincinnati   01.30 4 - 2
Série A São Paulo - Atlético-MG   02.00 0 - 0
Série B Coritiba - Guarani   02.00 1 - 0
MLS Colorado - Toronto FC   02.00 0 - 0
  Minnesota - Houston   02.00 2 - 0
  New York City - NY Red Bulls   02.00 0 - 1
  San Jose - Los Angeles   04.00 2 - 0
  Vancouver - FC Dallas   04.00 1 - 0
  Portland - Real Salt Lake   04.30 6 - 1
Meiji Yasuda J.League Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima   06.00 0 - 2
  Cerezo Osaka - Kashima Antlers   08.00 1 - 2
  Nagoya Grampus - Oita Trinita   09.00 1 - 0
  Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare   10.00 2 - 1
HPYBET 2. liga Austria Wien II - Lafnitz   10.30 0 - 1
  Grazer AK - Wacker   10.30 3 - 1
Lliga Multisegur Assegurances Sant Julià - UE Santa Coloma   11.00 1 - 2
Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skjervøy - Bodø/Glimt 2   12.00 4 - 0
A. Le Coq Premium Liiga Tulevik - Flora   12.00 2 - 2
Premier League Kyzylzhar - Turan   12.00 0 - 1
Meiji Yasuda J.League Gamba Osaka - Kashiwa Reysol   12.00 2 - 1
Eredivisie Sparta Rotterdam - Cambuur   12.15 0 - 4
Serie A TIM Juventus - Sampdoria   12.30 3 - 2
1. divisjon, kvinner KIL/Hemne - Åsane   12.30 0 - 1
PKO Bank Polski Ekstraklasa Nieciecza - Górnik Zabrze   12.30 3 - 1
Spor Toto Süper Lig Giresunspor - Kayserispor   12.30 1 - 1
Division 1 Féminine PSG - Paris FC   12.45 4 - 0
Ligue 1 Uber Eats Bordeaux - Rennes DIREKTESPORT 13.00 1 - 1
cinch Premiership St. Mirren - Aberdeen V sport+ 13.00 3 - 2
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Ullensaker/Kisa 2 - Toten   13.00 0 - 3
Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Ranheim 2 - Spjelkavik   13.00 0 - 7
Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 FK Mjølner - Skeid 2   13.00 4 - 1
Tinkoff Russian Premier Liga Dinamo Moskva - Rubin Kazan   13.00 2 - 0
Superettan Öster - Helsingborg   13.00 2 - 1
3. Liga Türkgücü - Dortmund II   13.00 2 - 1
VBet League Minaj - Lviv   13.00 1 - 2
Gjensidige Kvindeliga AaB - KoldingQ Viaplay 13.00 0 - 2
Jupiler Pro League Union SG - Royal Antwerp   13.30 1 - 2
Lliga Multisegur Assegurances Carroi - Ordino   13.30 1 - 5
2. Bundesliga HSV - Nürnberg V sport2 13.30 2 - 2
  Dresden - Bremen   13.30 3 - 0
  Hannover - Sandhausen   13.30 1 - 2
FA Women's Super League Man. United - Chelsea V sport3 13.30 1 - 6
LaLiga Santander Mallorca - Osasuna TV 2 Sport Premium 2 14.00 2 - 3
3F Superliga Midtjylland - Randers Viaplay 14.00 1 - 0
  Viborg - OB   14.00 1 - 1
1. divisjon, kvinner Fart - Grei   14.00 2 - 0
  Fløya - Hønefoss   14.00 1 - 2
PostNord-ligaen, avd. 1 Brattvåg - Tromsdalen   14.00 3 - 2
PostNord-ligaen, avd. 2 Sotra - Fløy   14.00 0 - 0
Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 FK Tønsberg - Strømsgodset 2   14.00 2 - 2
Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Sola - Mandalskameratene   14.00 4 - 2
Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Molde 2 - Aalesund 2   14.00 0 - 1
NordicBet LIGA Jammerbugt - Esbjerg Viaplay 14.00 1 - 0
A. Le Coq Premium Liiga Kalju - Paide   14.00 3 - 2
Serie BKT Perugia - Alessandria   14.00 1 - 1
Premier League Aktobe - Zhetysu   14.00 2 - 0
A Lyga Suduva - Banga   14.00 4 - 0
OPTIBET Virsliga BFC Daugava - Valmieras   14.00 1 - 5
LaLiga SmartBank Mirandés - Leganés   14.00 1 - 2
3. Liga Zwickau - Freiburg II   14.00 0 - 0
Credit Suisse Super League Luzern - Lugano   14.15 2 - 3
OTP Bank Liga Kisvárda - Debrecen   14.15 2 - 1
Eredivisie AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles   14.30 5 - 0
  Heerenveen - Twente   14.30 2 - 3
Admiral Bundesliga Hartberg - Austria Wien   14.30 3 - 4
  LASK - Admira   14.30 3 - 1
Casa Pariurilor Liga 1 Viitorul - Mioveni   14.30 2 - 1
Premier League Southampton - Wolverhampton TV 2 Sport Premium 15.00 0 - 1
OBOS-ligaen Start - Fredrikstad Eurosport Norge 15.00 2 - 6
Serie A TIM Empoli - Bologna   15.00 4 - 2
  Sassuolo - Salernitana   15.00 1 - 0
  Udinese - Fiorentina   15.00 0 - 1
Ligue 1 Uber Eats Brest - Metz DIREKTESPORT 15.00 1 - 2
  Reims - Nantes DIREKTESPORT 15.00 3 - 1
  Troyes - Angers DIREKTESPORT 15.00 1 - 1
Allsvenskan Mjällby - Elfsborg discovery+ 15.00 4 - 0
  Östersund - Djurgården discovery+ 15.00 0 - 3
PostNord-ligaen, avd. 2 Egersund - Kjelsås   15.00 3 - 1
  Notodden - Nardo   15.00 1 - 1
  Øygarden - Levanger   15.00 2 - 2
Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Sogndal 2 - Bjarg   15.00 0 - 0
Premyer Liqa Sabah - Neftçi   15.00 1 - 2
M:tel Premier League Posusje - Siroki Brijeg   15.00 2 - 2
NordicBet LIGA Horsens - Nykøbing Viaplay 15.00 2 - 1
Super League 1 Interwetten Asteras - Olympiakos   15.00 0 - 2
  Panathinaikos - Volos   15.00 5 - 1
Belarusbank-Vysshaya Liga FC Smorgon - Dinamo Minsk   15.00 0 - 5
IPKO Superliga e Kosovës Drita - Gjilani   15.00 0 - 0
  Feronikeli - Prishtina   15.00 0 - 0
OPTIBET Virsliga Spartaks Jurmala - METTA   15.00 1 - 0
PKO Bank Polski Ekstraklasa Slask - Wisla Plock   15.00 3 - 1
Prva liga Telemach Aluminij - Bravo   15.00 0 - 1
Superettan Trelleborg - Värnamo   15.00 2 - 3
Spor Toto Süper Lig Basaksehir - Çaykur Rizespor   15.00 3 - 0
  Hatayspor - Fenerbahçe   15.00 1 - 2
FA Women's Super League Brighton - Aston Villa   15.00 0 - 1
  Tottenham - Reading   15.00 1 - 0
Gjensidige Kvindeliga FC THY-Thisted Q - Brøndby Viaplay 15.00 3 - 1
Divizia Nationala Floresti - Milsami   15.00 0 - 3
Bundesliga Bochum - Stuttgart V sport2 15.30 0 - 0
Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Melbo - Tromsø 2   15.30 1 - 4
efbet League CSKA Sofia - Levski Sofia   15.30 2 - 1
Tinkoff Russian Premier Liga Rostov - Akhmat   15.30 1 - 2
A. Le Coq Premium Liiga Trans - Kuressaare   15.50 2 - 2
Linglong Tire SuperLiga Novi Pazar - Røde Stjerne   15.55 0 - 4
Toppserien Vålerenga - LSK Kvinner NRK1 16.00 2 - 1
cinch Premiership Celtic - Dundee United   16.00 1 - 1
  Hibernian - St. Johnstone   16.00 1 - 0
Jupiler Pro League Gent - Cercle Brugge   16.00 2 - 1
3F Superliga Nordsjælland - FC København   16.00 1 - 5
PostNord-ligaen, avd. 1 Kvik Halden - Fløya   16.00 2 - 2
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Raufoss 2 - Brumunddal   16.00 0 - 1
Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Junkeren - Ullern   16.00 0 - 0
Lliga Multisegur Assegurances FC Santa Coloma - Engordany   16.00 1 - 1
Proximus League Virton - Deinze   16.00 1 - 1
Série A América-MG - Flamengo   16.00 1 - 1
Premier League Shakhter - Kairat   16.00 1 - 1
Nationaldivisioun Dudelange - Etzella Ettelbrück   16.00 6 - 1
  Hamm Benfica - Victoria Rosport   16.00 1 - 0
  Hostert - Union Titus Pétange   16.00 0 - 1
  Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains   16.00 1 - 0
  Progrès Niederkorn - Racing FC   16.00 0 - 2
  Rodange 91 - Fola Esch   16.00 1 - 2
  Swift Hesperange - UNA Strassen   16.00 0 - 1
  Wiltz - Differdange 03   16.00 2 - 1
cinch Championship Raith - Partick   16.00 3 - 2
LaLiga SmartBank Real Sporting - Málaga   16.00 2 - 1
Fortuna Liga Jablonec - Liberec   16.00 0 - 1
  Mladá Boleslav - Slovácko   16.00 3 - 5
  Teplice - Sigma   16.00 0 - 0
betri DEILDIN B36 Tórshavn - EB/Streymur   16.00 3 - 2
  ÍF Fuglafjørður - KÍ Klaksvík   16.00 1 - 5
VBet League Dnipro-1 - Zorya Luhansk   16.00 0 - 4
FA Women's Super League West Ham - Leicester   16.00 4 - 0
LaLiga Santander Barcelona - Levante TV 2 Sport Premium 2 16.15 3 - 0
Serie BKT Parma - Pisa   16.15 1 - 1
Credit Suisse Super League Basel - Zürich   16.30 3 - 1
  Grasshoppers - Sion   16.30 3 - 1
Eredivisie Heracles - Waalwijk   16.45 1 - 0
Admiral Bundesliga Rapid Wien - Sturm Graz   17.00 0 - 3
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Stovner - Grorud 2   17.00 1 - 1
M:tel Premier League Zeljeznicar - Leotar   17.00 1 - 0
Belarusbank-Vysshaya Liga Energetik-BGU - Vitebsk   17.00 2 - 2
BOV Premier League Gzira - Birkirkara   17.00 1 - 1
Fortuna liga Dunajská - Spartak Trnava   17.00 0 - 3
Prva liga Telemach Domzale - Maribor   17.00 3 - 3
betri DEILDIN 07 Vestur - Víkingur   17.00 1 - 2
OTP Bank Liga Ferencváros - Újpest   17.00 3 - 1
Hrvatski Telekom Prva Liga Gorica - Rijeka   17.00 3 - 4
Ligue 1 Uber Eats Clermont - Monaco DIREKTESPORT 17.05 1 - 3
Premyer Liqa Sumqayit - Gabala   17.15 0 - 0
Super League 1 Interwetten Lamia - Panetolikos   17.15 2 - 2
Premier League Arsenal - Tottenham TV 2 Sport Premium 17.30 3 - 1
Bundesliga Freiburg - Augsburg V sport1 17.30 3 - 0
Allsvenskan Häcken - Hammarby discovery+ 17.30 1 - 1
  IFK Norrköping - Varberg discovery+ 17.30 2 - 1
Veikkausliiga HJK - Inter Turku   17.30 0 - 1
  Ilves - Honka   17.30 0 - 0
  KuPS - HIFK   17.30 0 - 0
  Mariehamn - KTP   17.30 4 - 2
  Oulu - Haka   17.30 0 - 1
  SJK - Lahti   17.30 4 - 1
PKO Bank Polski Ekstraklasa Wisla Kraków - Pogon   17.30 0 - 1
Eliteserien Molde - Viking TVNorge 18.00 2 - 2
  Brann - Kristiansund BK discovery+ 18.00 3 - 1
  Haugesund - Odd discovery+ 18.00 1 - 3
  Rosenborg - Mjøndalen discovery+ 18.00 3 - 1
  Sandefjord - Stabæk discovery+ 18.00 0 - 3
OBOS-ligaen HamKam - Jerv discovery+ 18.00 3 - 1
Serie A TIM Lazio - Roma   18.00 3 - 2
3F Superliga Brøndby - AaB V sport2 18.00 2 - 1
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Gjelleråsen - Kongsvinger 2   18.00 8 - 1
TASE League Maccabi Netanya - Hapoel Hadera   18.00 0 - 2
Cyta Championship AEL - Apollon   18.00 0 - 1
  Omonia - Pafos   18.00 1 - 1
Tinkoff Russian Premier Liga Krasnodar - Sochi   18.00 3 - 0
Linglong Tire SuperLiga Metalac - Radnicki 1923   18.00 4 - 1
Spor Toto Süper Lig Galatasaray - Göztepe   18.00 2 - 1
betri DEILDIN B68 - NSÍ Runavík   18.00 0 - 1
Divizia Nationala Petrocub - Zaria   18.00 3 - 0
efbet League Ludogorets - Botev Vratsa   18.15 3 - 1
LaLiga SmartBank Oviedo - Girona   18.15 0 - 0
LaLiga Santander Real Sociedad - Elche TV 2 Sport Premium 2 18.30 1 - 0
  Rayo Vallecano - Cádiz TV 2 Play 18.30 3 - 1
Jupiler Pro League Oostende - Anderlecht   18.30 2 - 2
Lliga Multisegur Assegurances Inter Club d'Escaldes - Atlètic Club d'Escaldes   18.30 0 - 0
Torneo Socios.com Unión - Patronato   18.30 2 - 0
TASE League Ashdod - Beitar Jerusalem   18.30 2 - 0
VBet League Desna - Metalist 1925   18.30 1 - 2
Liga Portugal Bwin Santa Clara - Braga   19.00 1 - 1
BOV Premier League Sirens  - Sliema   19.00 2 - 2
Telekom 1. CFL Mornar - Sutjeska   19.00 0 - 2
Fortuna Liga Slavia Praha - Hradec Králové   19.00 4 - 1
MLS Chicago - Nashville   19.00 0 - 0
Hrvatski Telekom Prva Liga Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb   19.05 1 - 0
TASE League Maccabi Haifa - Maccabi Petach Tikva   19.15 2 - 0
Super League 1 Interwetten PAOK - AEK   19.30 2 - 0
Belarusbank-Vysshaya Liga Shakhtyor - Neman   19.30 1 - 0
Kategoria Superiore Partizani - Vllaznia   19.45 1 - 1
FA Women's Super League Arsenal - Man. City V sport2 19.45 5 - 0
Eliteserien Bodø/Glimt - Vålerenga Eurosport Norge 20.00 (1 - 0)
3F Superliga Vejle - Silkeborg Viaplay 20.00 (2 - 4)
Proximus League Mouscron - Westerlo   20.00 (1 - 1)
Telekom 1. CFL Petrovac - Buducnost Podgorica   20.00 (1 - 2)
Casa Pariurilor Liga 1 UTA Arad - CFR Cluj   20.00 (0 - 1)
Linglong Tire SuperLiga Partizan - Spartak Subotica   20.15 (4 - 0)
Prva liga Telemach Mura 05 - Koper   20.15 (0 - 0)
Serie BKT LR Vicenza - Cremonese   20.30 (0 - 1)
  Ternana - SPAL   20.30 (1 - 0)
LaLiga SmartBank Lugo - Zaragoza   20.30 (1 - 1)
Serie A TIM Napoli - Cagliari   20.45 (1 - 0)
Ligue 1 Uber Eats Marseille - Lens DIREKTESPORT 20.45 (2 - 2)
Torneo Socios.com San Lorenzo - Defensa y Justicia   20.45 (2 - 0)
LaLiga Santander Real Betis - Getafe TV 2 Sport Premium 21.00 (1 - 0)
Jupiler Pro League Charleroi - Mechelen   21.00 (0 - 1)
  Genk - Seraing   21.00 (2 - 0)
M:tel Premier League Zrinjski - Sloboda   21.00 (0 - 0)
Série A Fluminense - Bragantino   21.00 (2 - 0)
  Internacional - Bahia   21.00 (1 - 0)
  Juventude - Santos   21.00 (0 - 0)
Série B Cruzeiro - Alagoano   21.00 (1 - 0)
BOV Premier League Mosta - Balzan   21.00 (0 - 0)
LaLiga SmartBank Real Valladolid - Alcorcón   21.00 (1 - 0)
Liga Portugal Bwin Portimonense - Vizela   21.30 (0 - 0)
Torneo Socios.com Independiente - Godoy Cruz   23.00 -
Série A Atlético-PR - Grêmio   23.15 -
  Sport - Fortaleza   23.15 -
Série B Botafogo - Sampaio Corrêa   23.15 -
  Ponte Preta - Brasil de Pelotas   23.15 -

27. september 2021
MLS Sporting KC - Seattle   01.00 -
Torneo Socios.com Boca Juniors - Colón   01.15 -
Série A Atlético-GO - Cuiaba   01.30 -
Premier League Akzayik - Kaisar   13.00 -
  Astana - Taraz   13.00 -
Kategoria Superiore Egnatia - Skënderbeu   13.45 -
  Laçi - Kukësi   13.45 -
VBET Armensk Premier League Alashkert - BKMA Jerevan   14.00 -
Premier League Atyrau - Tobol   14.00 -
PostNord-ligaen, avd. 2 Rosenborg 2 - Fram   15.00 -
Premier League Ordabasy - Kaspyi Aktau   15.00 -
PostNord-ligaen, avd. 2 Odd 2 - Vard Haugesund   16.00 -
Tinkoff Russian Premier Liga Ural Yekaterinburg - Arsenal Tula   16.00 -
Linglong Tire SuperLiga Vozdovac - Mladost Lucani   16.00 -
Super League 1 Interwetten Giannina - OFI   16.15 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Rana - Stabæk 2   16.30 -
efbet League Pirin - Cherno More   16.30 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Vidar - Start 2   17.00 -
Casa Pariurilor Liga 1 Gaz Metan - Sepsi   17.00 -
Prva liga Telemach Celje - Tabor   17.00 -
PostNord-ligaen, avd. 1 Vålerenga 2 - Florø   18.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Lillestrøm 2 - Lørenskog   18.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Brann 2 - Fana   18.00 -
VBET Armensk Premier League Ararat - Pyunik   18.00 -
Cyta Championship AEK Larnaca - Olympiakos Nicosia   18.00 -
PKO Bank Polski Ekstraklasa Piast - Cracovia   18.00 -
Tinkoff Russian Premier Liga Nizhny Novgorod - CSKA Moskva   18.00 -
Linglong Tire SuperLiga Proleter - Napredak   18.00 -
Hrvatski Telekom Prva Liga Hrvatski Dragovoljac - Istra 1961   18.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Viking 2 - Hinna   18.30 -
Super League 1 Interwetten Apollon Smyrnis - Ionikos   18.30 -
  Atromitos - Aris   18.30 -
VBet League Chornomorets Odesa - Inhulets Petrove   18.30 -
efbet League Lokomotiv Sofia - Slavia Sofia   18.45 -
Championnat National Châteauroux - Sedan   18.45 -
3F Superliga AGF - SønderjyskE Viaplay 19.00 -
Allsvenskan Degerfors - AIK discovery+ 19.00 -
  Halmstad - Sirius discovery+ 19.00 -
  IFK Göteborg - Kalmar discovery+ 19.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Hønefoss - Mjøndalen 2   19.00 -
  Sarpsborg 08 2 - Halsen   19.00 -
Cyta Championship APOEL - PAEEK   19.00 -
Spor Toto Süper Lig Kasimpasa - Konyaspor   19.00 -
  Trabzonspor - Alanyaspor   19.00 -
3. Liga Viktoria - Havelse   19.00 -
Liga Portugal Bwin Paços de Ferreira - Belenenses   20.00 -
Keuken Kampioen Divisie Jong Ajax - MVV   20.00 -
Casa Pariurilor Liga 1 U Craiova - Dinamo Bucuresti   20.00 -
Linglong Tire SuperLiga Cukaricki - Radnik Surdulica   20.00 -
Serie A TIM Venezia - Torino   20.45 -
Ligue 2 BKT Toulouse - Caen   20.45 -
SSE Airtricity League Dundalk - Bohemians   20.45 -
Premier League Crystal Palace - Brighton TV 2 Sport Premium 21.00 -
LaLiga Santander Celta - Granada TV 2 Sport Premium 2 21.00 -
LaLiga SmartBank Fuenlabrada - Cartagena   21.00 -
Liga Portugal Bwin Boavista - Estoril   22.15 -
Torneo Socios.com Argentinos Juniors - Racing   23.00 -

28. september 2021
Série B Vasco da Gama - Goiás   01.00 -
Torneo Socios.com Newell's Old Boys - Huracán   01.15 -
UEFA Youth League, gr. D Shakhtar - Inter   12.00 -
UEFA Youth League, gr. A Leipzig - Club Brugge TV 2 Play 14.00 -
VBET Armensk Premier League Noravank - Van   14.00 -
UEFA Youth League, gr. B Milan - Atlético   14.30 -
UEFA Youth League, gr. C Ajax - Besiktas   14.30 -
UEFA Youth League, gr. B Porto - Liverpool   15.30 -
UEFA Youth League, gr. C Dortmund  - Sporting CP   15.30 -
UEFA Youth League, gr. A PSG - Man. City TV 2 Play 16.00 -
UEFA Youth League, gr. D Real Madrid - Sheriff   16.00 -
UEFA Youth League, seriemester Zalgiris U19 - Maccabi Haifa U19   18.00 -
UEFA Champions League, gr. C Ajax - Besiktas TV 2 Sport Premium 2 18.45 -
UEFA Champions League, gr. D Shakhtar - Inter TV 2 Sport Premium 18.45 -
Sky Bet Championship Middlesbrough - Sheffield U. V sport1 20.45 -
  Cardiff - West Bromwich   20.45 -
  Huddersfield - Blackburn   20.45 -
  Hull - Blackpool   20.45 -
  Preston - Stoke   20.45 -
  QPR - Birmingham   20.45 -
Sky Bet League One Burton - Portsmouth   20.45 -
  Cambridge U. - Gillingham   20.45 -
  Charlton - Bolton   20.45 -
  Ipswich - Doncaster   20.45 -
  MK Dons - Fleetwood   20.45 -
  Morecambe - Lincoln City   20.45 -
  Oxford U. - Accrington   20.45 -
  Plymouth - Crewe   20.45 -
  Rotherham - AFC Wimbledon   20.45 -
  Shrewsbury - Wycombe   20.45 -
  Sunderland - Cheltenham   20.45 -
  Wigan - Sheffield W.   20.45 -
Vanarama National League Altrincham - King's Lynn   20.45 -
  Altrincham - King's Lynn   20.45 -
  Altrincham - King's Lynn   20.45 -
  Bromley - Grimsby   20.45 -
  Woking - Chesterfield   20.45 -
Vanarama National League North York - Hereford   20.45 -
Vanarama National League South Chippenham - Ebbsfleet United   20.45 -
Danske Bank Premiership Ballymena - Dungannon   20.45 -
  Glenavon - Larne   20.45 -
  Glentoran - Linfield   20.45 -
UEFA Champions League, gr. A Leipzig - Club Brugge TV 2 Play 21.00 -
  PSG - Man. City TV 2 Play 21.00 -
UEFA Champions League, gr. B Porto - Liverpool TV 2 Sport Premium 21.00 -
  Milan - Atlético TV 2 Sport Premium 2 21.00 -
UEFA Champions League, gr. C Dortmund - Sporting CP TV 2 Sport 1 21.00 -
UEFA Champions League, gr. D Real Madrid - Sheriff TV 2 Play 21.00 -
Série B Avaí - Londrina   21.00 -

29. september 2021
Série B Náutico - CRB   00.00 -
  Coritiba - Confianca   02.30 -
  Vila Nova - Operario Ferroviario   02.30 -
UEFA Youth League, gr. H Zenit - Malmö   11.00 -
Meiji Yasuda J.League Kawasaki Frontale - Vissel Kobe   12.00 -
UEFA Youth League, gr. F Atalanta - Young Boys   13.00 -
UEFA Youth League, seriemester Daugavpils U19 - Minsk U19   13.00 -
Erovnuli Liga FC Samgurali Tskhaltubo - Torpedo Kutaisi   13.30 -
  Samtredia - Saburtalo   13.30 -
  Shukura - Telavi   13.30 -
UEFA Youth League, gr. F Man. United - Villarreal TV 2 Sport 1 14.00 -
UEFA Youth League, gr. G Salzburg - Lille   14.00 -
VBET Armensk Premier League Sevan - Ararat-Armenia   14.30 -
UEFA Youth League, seriemester APOEL U19 - Kairat U19   15.00 -
  Gabala U19 - AZ U19   15.00 -
  Zvijezda 09 U19 - Trabzonspor U19   15.00 -
OPTIBET Virsliga Noah Jurmala - Ventspils   15.00 Avlyst
OBOS-ligaen Grorud - Ranheim TF discovery+ 16.00 -
  Strømmen - KFUM discovery+ 16.00 -
UEFA Youth League, gr. E Bayern - Dynamo Kiev   16.00 -
  Benfica - Barcelona   16.00 -
UEFA Youth League, gr. G Wolfsburg - Sevilla   16.00 -
UEFA Youth League, gr. H Juventus - Chelsea TV 2 Play 16.00 -
UEFA Youth League, seriemester MTK Budapest U19 - Sparta Praha U19   16.00 -
  Septemvri U19 - Akademia e Futbollit U19   16.00 -
Erovnuli Liga Lokomotive Tbilisi - Dinamo Tbilisi   16.30 -
UEFA Youth League, seriemester Csikszereda - Angers U19   17.00 -
PKO Bank Polski Ekstraklasa Raków - Radomiak Radom   17.00 -
Prva liga Telemach Koper - Domzale   17.00 -
VBET Armensk Premier League Urartu - Noah   17.30 -
OBOS-ligaen Bryne - Ull/Kisa discovery+ 18.00 -
  Jerv - Aalesund discovery+ 18.00 -
  Raufoss - Start discovery+ 18.00 -
  Stjørdals-Blink - Fredrikstad discovery+ 18.00 -
  Åsane - Sogndal discovery+ 18.00 -
UEFA Youth League, seriemester Köln U19 - Genk U19   18.00 -
  PAOK U19 - Zilina U19   18.00 -
  Pogon Szczecin U19 - Deortivo   18.00 -
PostNord-ligaen, avd. 2 Notodden - Skeid   18.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Toten - Gjøvik-Lyn   18.00 -
Sydbank Pokalen Hvidovre - FA 2000   18.15 -
Erovnuli Liga Dila Gori - Dinamo Batumi   18.30 -
OPTIBET Virsliga Riga - Rigas   18.40 -
UEFA Champions League, gr. F Atalanta - Young Boys TV 2 Sport Premium 18.45 -
UEFA Champions League, gr. H Zenit - Malmö TV 2 Sport Premium 2 18.45 -
Eliteserien Stabæk - Strømsgodset discovery+ 19.00 -
UEFA Youth League, seriemester Domzale U19 - Empoli U19   19.00 -
Superettan Akropolis - Jönköping   19.00 -
  Falkenberg - Landskrona   19.00 -
  GAIS - Örgryte   19.00 -
  Norrby - Helsingborg   19.00 -
  Sundsvall - Trelleborg   19.00 -
OBOS-ligaen HamKam - Sandnes Ulf discovery+ 20.00 -
cinch Championship Raith - Dunfermline   20.05 -
UEFA Youth League, seriemester Rangers U19 - Hammarby U19   20.30 -
Sky Bet Championship Fulham - Swansea Viaplay 20.45 -
  Barnsley - Nottingham   20.45 -
  Derby - Reading   20.45 -
  Luton - Coventry   20.45 -
  Millwall - Bristol City   20.45 -
  Peterborough - Bournemouth   20.45 -
UEFA Youth League, seriemester St Patrick's U19 - Røde Stjerne U19   20.45 -
UEFA Champions League, gr. E Bayern - Dynamo Kiev TV 2 Play 21.00 -
  Benfica - Barcelona TV 2 Play 21.00 -
UEFA Champions League, gr. F Man. United - Villarreal TV 2 Sport Premium 21.00 -
UEFA Champions League, gr. G Wolfsburg - Sevilla TV 2 Sport 1 21.00 -
  Salzburg - Lille TV 2 Play 21.00 -
UEFA Champions League, gr. H Juventus - Chelsea TV 2 Sport Premium 2 21.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Tromsø 2 - Finnsnes   21.30 -

30. september 2021
Série B Brasil de Pelotas - Brusque   00.00 -
  Guarani - Cruzeiro   00.00 -
MLS Atlanta - Inter Miami   01.00 -
  Toronto FC - Cincinnati   01.00 -
  DC United - Minnesota   01.30 -
  Montreal - New England   01.30 -
  NY Red Bulls - Philadelphia   01.30 -
  Chicago - New York City   02.00 -
  FC Dallas - Sporting KC   02.00 -
Série B Alagoano - Ponte Preta   02.30 -
  Vitória - Botafogo   02.30 -
MLS Nashville - Orlando   02.30 -
  Houston - Vancouver   03.00 -
  Real Salt Lake - LA Galaxy   03.30 -
  Los Angeles - Portland   04.30 -
  San Jose - Seattle   04.30 -
UEFA Youth League, seriemester Shkëndija U19 - Hajduk Split U19   14.00 -
PostNord-ligaen, avd. 1 Vålerenga 2 - Tromsdalen   17.00 -
PostNord-ligaen, avd. 2 Kjelsås - Nardo   17.00 -
Veikkausliiga Haka - HIFK   17.30 -
UEFA Youth League, seriemester Rosenborg U19 - Midtjylland U19   18.00 -
UEFA Europa League, gr. A Lyon - Brøndby Viaplay 18.45 -
  Sparta Praha - Rangers   18.45 -
UEFA Europa League, gr. B Real Sociedad - Monaco   18.45 -
  Sturm Graz - PSV   18.45 -
UEFA Europa League, gr. C Legia - Leicester V sport1 18.45 -
  Napoli - Spartak Moskva   18.45 -
UEFA Europa League, gr. D Fenerbahçe - Olympiakos   18.45 -
  Royal Antwerp - Frankfurt   18.45 -
UEFA Europa Conference Leagu… Alashkert - HJK Viaplay 18.45 -
  LASK - M. Tel Aviv Viaplay 18.45 -
UEFA Europa Conference Leagu… Partizan - Flora Viaplay 18.45 -
  Gent - Anorthosis   18.45 -
UEFA Europa Conference Leagu… CSKA Sofia - Bodø/Glimt V4 18.45 -
  Zorya Luhansk - Roma   18.45 -
UEFA Europa Conference Leagu… AZ Alkmaar - Jablonec   18.45 -
  CFR Cluj - Randers   18.45 -
Superettan Brage - Vasalund   19.00 -
  Eskilstuna - Öster   19.00 -
  Värnamo - Västerås   19.00 -
UEFA Europa League, gr. E Lazio - Lokomotiv Moskva   21.00 -
  Marseille - Galatasaray   21.00 -
UEFA Europa League, gr. F Braga - Midtjylland   21.00 -
  Ludogorets - Røde Stjerne   21.00 -
UEFA Europa League, gr. G Celtic - Leverkusen   21.00 -
  Ferencváros - Real Betis   21.00 -
UEFA Europa League, gr. H Genk - Dinamo Zagreb   21.00 -
  West Ham - Rapid Wien   21.00 -
UEFA Europa Conference Leagu… Feyenoord - Slavia Praha   21.00 -
  Union Berlin - Maccabi Haifa   21.00 -
UEFA Europa Conference Leagu… FC København - Lincoln   21.00 -
  PAOK - Slovan Bratislava   21.00 -
UEFA Europa Conference Leagu… Tottenham - Mura 05   21.00 -
  Vitesse - Rennes   21.00 -
UEFA Europa Conference Leagu… Basel - Kairat   21.00 -
  Omonia - Qarabag   21.00 -