Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
 
Sesongen null  
01.07.2021 8. runde Brasil: Série A Santos 0 - 0 Sport    
  8. runde Brasil: Série A Corinthians 0 - 0 São Paulo    
  8. runde Brasil: Série A Juventude 2 - 0 Grêmio    
  8. runde Brasil: Série B Botafogo 1 - 0 Vitória    
  2021 Privatlandskamper Mexico 0 - 0 Panama    
  2021 Treningskamper Paços de Ferreira Avlyst Varzim    
  2021 Treningskamper AGF Avlyst Midtjylland    
  5. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga Levadia 2 - 1 Tammeka    
  20. runde Latvia: Optibet Virsliga Liepaja 1 - 0 Riga    
  2021 Treningskamper Arsenal Tula 0 - 0 Cukaricki    
  2021 Treningskamper Krasnodar 0 - 0 Sepsi    
  1. runde Moldova: Divizia Nationala Floresti 0 - 0 Petrocub    
  10. runde Eliteserien Mjøndalen 1 - 2 Odd MAX  
  2021 Treningskamper Herstedøster (0 - 0) Brøndby    
  2021 Treningskamper Rostov 0 - 0 Mura 05    
  21. runde Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga Dinamo Tbilisi 1 - 2 Dinamo Batumi    
  21. runde Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga Dila Gori 2 - 1 Lokomotive Tbilisi    
  2021 Treningskamper Basel 4 - 4 Dynamo Kiev    
  2021 Treningskamper Gleisdorf 0 - 0 Admira    
  1. runde Moldova: Divizia Nationala Sheriff 0 - 0 Zaria    
  4. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga Vaprus 1 - 4 TJK Legion    
  10. runde Eliteserien Vålerenga 4 - 1 Sarpsborg 08 Eurosport Norge  
  8. runde Brasil: Série A Bragantino 0 - 0 Ceará    
  11. runde Island: Pepsi Max deildin Valur 2 - 0 FH    
02.07.2021 8. runde Brasil: Série A Atlético-MG 4 - 1 Atlético-GO    
  8. runde Brasil: Série A Cuiaba 0 - 2 Flamengo    
  1. runde Privatlandskamp USA 4 - 0 Mexico    
  2021 Treningskamper Anderlecht Avlyst Oostende    
  2021 Treningskamper Lyngby (0 - 0) Nykøbing    
  2021 Treningskamper SønderjyskE 1 - 4 Viborg    
  2021 Treningskamper Heracles 1 - 2 Sparta Rotterdam    
  2021 Treningskamper Horsens 0 - 0 Silkeborg    
  19. runde Kasakhstan: OLIMPBET Kasakhstan Championship Astana 4 - 3 Shakhter    
  19. runde Kasakhstan: OLIMPBET Kasakhstan Championship Kairat 5 - 0 Atyrau    
  2021 Treningskamper Sturm Graz 0 - 0 Liefering    
  2021 Treningskamper Kiel 1 - 2 Randers    
  21. runde Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga Shukura 2 - 0 Samtredia    
  2021 Treningskamper Vitesse 1 - 3 Lokomotiva Zagreb    
  15. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Minsk 2 - 2 FC Smorgon    
  19. runde Kasakhstan: OLIMPBET Kasakhstan Championship Aktobe 2 - 1 Akzayik    
  1. runde Moldova: Divizia Nationala Zimbru 0 - 0 Dinamo-Auto    
  2021 Treningskamper Ried 0 - 0 1860 München    
  2021 Treningskamper Spartak Moskva 2 - 2 Bravo    
  2021 Treningskamper Sturm Graz 1 - 3 BW Linz    
  9. runde OBOS-ligaen HamKam 3 - 0 Ull/Kisa MAX  
  9. runde OBOS-ligaen Aalesund 2 - 0 Åsane discovery+  
  9. runde OBOS-ligaen Bryne 1 - 0 Stjørdals-Blink discovery+  
  9. runde OBOS-ligaen Grorud 1 - 0 Sandnes Ulf discovery+  
  9. runde OBOS-ligaen Jerv 1 - 0 Sogndal discovery+  
  9. runde OBOS-ligaen KFUM 3 - 2 Raufoss discovery+  
  9. runde OBOS-ligaen Strømmen 2 - 1 Start discovery+  
  Kvartfinale 1 Sveits 1 - 1 Spania NRK1  
  2021 Treningskamper Ufa 0 - 0 Olympiakos    
  2021 Treningskamper Zulte Waregem 0 - 0 Cercle Brugge    
  2021 Treningskamper Dinamo Moskva 1 - 0 AEL    
  25. runde Latvia: Optibet Virsliga Valmieras 4 - 0 BFC Daugava    
  15. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Gomel Utsatt Shakhtyor    
  1. runde Moldova: Divizia Nationala Milsami 0 - 0 Sfantul Gheorghe    
  9. runde OBOS-ligaen Ranheim TF 1 - 1 Fredrikstad Eurosport Norge  
  2021 Treningskamper Civil Service 0 - 0 Hibernian    
  19. runde Irland: SSE Airtricity League Bohemians 3 - 2 St Patrick's    
  19. runde Irland: SSE Airtricity League Derry 2 - 0 Waterford    
  19. runde Irland: SSE Airtricity League Drogheda 3 - 1 Finn Harps    
  Kvartfinale 2 Belgia 1 - 2 Italia TV 2
  19. runde Irland: SSE Airtricity League Shamrock Rovers 3 - 1 Dundalk    
  Kvartfinale 1 Peru 3 - 3 Paraguay V sport1  
03.07.2021 9. runde Brasil: Série B Coritiba 2 - 1 Remo    
  9. runde Brasil: Série B Náutico 5 - 0 Operario Ferroviario    
  Kvartfinale 2 Brasil 1 - 0 Chile V sport1  
  21. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Vissel Kobe 3 - 1 Shonan Bellmare    
  2021 Treningskamper Paços de Ferreira 0 - 0 Moreirense    
  2021 Treningskamper Vizela 0 - 0 Gil Vicente    
  21. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Kashiwa Reysol 1 - 2 Yokohama F. Marinos    
  21. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Sanfrecce Hiroshima 1 - 1 Sagan Tosu    
  21. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Vegalta Sendai 0 - 0 Urawa Red Diamonds    
  2021 Treningskamper Zürich 0 - 1 Aarau    
  2021 Treningskamper Gent Avlyst Union SG    
  6. runde fotball, kvinner Grei 2 - 3 Fart    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Fløya 2 - 5 Moss    
  2021 Treningskamper Heerenveen 3 - 1 Jong Utrecht    
  2021 Treningskamper Luzern 2 - 1 Winterthur    
  2021 Treningskamper OB 7 - 0 Fremad Amager    
  2021 Treningskamper Feyenoord 3 - 1 AEK    
  19. runde Kasakhstan: OLIMPBET Kasakhstan Championship Zhetysu 0 - 0 Kyzylzhar    
  2021 Treningskamper Ajax 6 - 0 Koninklijke    
  2021 Treningskamper Royal Antwerp 2 - 2 Utrecht    
  2021 Treningskamper AaB 1 - 1 Vejle    
  2021 Treningskamper Altona 93 1 - 2 Randers    
  2021 Treningskamper Go Ahead Eagles 1 - 1 Waalwijk    
  11. runde Eliteserien Bodø/Glimt 2 - 2 Viking Eurosport Norge  
  7. runde Toppserien Arna-Bjørnar 3 - 0 Avaldsnes DIREKTESPORT  
  7. runde Toppserien LSK Kvinner 4 - 0 Stabæk DIREKTESPORT  
  7. runde Toppserien Lyn 0 - 1 Kolbotn DIREKTESPORT  
  9. runde Allsvenskan IFK Norrköping 3 - 2 Malmö discovery+  
  6. runde fotball, kvinner Røa 3 - 1 KIL/Hemne    
  6. runde fotball, kvinner Øvrevoll Hosle 4 - 2 Hønefoss    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Bærum 3 - 0 Eidsvold TF    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Kongsvinger 5 - 4 Brattvåg    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Egersund 1 - 0 Øygarden    
  1. runde Privatlandskamp Nederland Avlyst Sør-Afrika    
  2021 Treningskamper Bielefeld 0 - 3 Verl    
  2021 Treningskamper Brechin City 1 - 4 Dundee United    
  2021 Treningskamper Duisburg 0 - 0 Beerschot Wilrijk    
  2021 Treningskamper Hannover 0 - 0 Paderborn    
  2021 Treningskamper Lausanne 0 - 0 Dynamo Kiev    
  2021 Treningskamper PSV 6 - 2 Molenbeek    
  2021 Treningskamper Zwolle Avlyst St. Pauli    
  2021 Treningskamper Wolfsberg 0 - 0 Rijeka    
  15. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Slutsk 3 - 2 Sputnik    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Hødd 1 - 1 Alta    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fram 2 - 1 Kjelsås    
  11. runde Island: Pepsi Max deildin Breidablik 4 - 0 Leiknir Reykjavik    
  11. runde Island: Pepsi Max deildin Stjarnan 2 - 3 Keflavík    
  2021 Treningskamper Altach 0 - 0 St. Gallen    
  2021 Treningskamper AZ Alkmaar 4 - 1 NEC    
  2021 Treningskamper Elgin 0 - 5 Ross County    
  2021 Treningskamper Hitchin 0 - 7 Luton    
  2021 Treningskamper Lugano 0 - 0 Rapperswil-Jona    
  2021 Treningskamper Schalke 0 - 0 Zenit    
  2021 Treningskamper Rapid Wien 0 - 0 Lokomotiv Moskva    
  2021 Treningskamper Salzburg 1 - 3 Monaco    
  2021 Treningskamper Standard Liège 3 - 2 Cercle Brugge    
  19. runde Kasakhstan: OLIMPBET Kasakhstan Championship Kaisar 1 - 0 Ordabasy    
  19. runde Kasakhstan: OLIMPBET Kasakhstan Championship Turan 2 - 4 Tobol    
  2021 Treningskamper Clermont 2 - 1 Troyes    
  2021 Treningskamper Dinamo Moskva 0 - 3 LASK    
  2021 Treningskamper Dinamo Moskva (0 - 0) LASK    
  2021 Treningskamper Servette 0 - 0 Xamax    
  9. runde Allsvenskan Degerfors 3 - 1 Östersund discovery+  
  15. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Energetik-BGU 1 - 1 Isloch    
  Kvartfinale 3 Tsjekkia 1 - 2 Danmark TV 2
  2021 Treningskamper Club Brugge 0 - 1 Kortrijk    
  15. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Torpedo-BelAZ 1 - 1 Neman    
  19. runde Irland: SSE Airtricity League Longford Town 0 - 1 Sligo    
  Kvartfinale 4 Ukraina 0 - 4 England NRK1  
  9. runde Brasil: Série B Vasco da Gama 1 - 0 Confianca    
  2021 MLS Columbus 2 - 2 New England    
  9. runde Brasil: Série B Alagoano 0 - 1 CRB    
  2021 MLS DC United 7 - 1 Toronto FC    
04.07.2021 Kvartfinale 3 Uruguay 0 - 0 Colombia V sport1  
  9. runde Brasil: Série A América-MG 2 - 0 Santos    
  9. runde Brasil: Série A Atlético-PR 2 - 1 Fortaleza    
  9. runde Brasil: Série B Brasil de Pelotas 0 - 0 Cruzeiro    
  9. runde Brasil: Série B Sampaio Corrêa 1 - 0 Londrina    
  2021 MLS Montreal 1 - 0 Inter Miami    
  2021 MLS Orlando 1 - 2 NY Red Bulls    
  9. runde Brasil: Série A Corinthians 1 - 1 Internacional    
  9. runde Brasil: Série B Avaí 1 - 1 Botafogo    
  2021 MLS Chicago 3 - 0 Atlanta    
  2021 MLS Minnesota 2 - 2 San Jose    
  2021 MLS Nashville 1 - 0 Philadelphia     
  9. runde Brasil: Série B Vila Nova 0 - 0 Ponte Preta    
  9. runde Brasil: Série B Vitória 1 - 1 Goiás    
  2021 MLS Houston 1 - 1 Cincinnati    
  Kvartfinale 4 Argentina 3 - 0 Ecuador V sport1  
  2021 MLS Real Salt Lake 0 - 1 Los Angeles    
  2021 Privatlandskamper Mexico 4 - 0 Nigeria    
  21. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Consadole Sapporo 1 - 0 Tokushima Vortis    
  21. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Shimizu S-Pulse 1 - 0 Oita Trinita    
  6. runde fotball, kvinner Åsane 4 - 1 Medkila    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fløy 2 - 3 Levanger    
  6. runde fotball, kvinner Amazon Grimstad 1 - 0 Fløya    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Tromsdalen 3 - 0 Florø    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Nardo 0 - 0 Vard Haugesund    
  14. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga TJK Legion 2 - 0 Tammeka    
  29. runde Latvia: Optibet Virsliga METTA 0 - 3 Spartaks Jurmala    
  11. runde Eliteserien Stabæk 0 - 2 Sandefjord Eurosport Norge  
  7. runde Toppserien Klepp 1 - 3 Sandviken DIREKTESPORT  
  9. runde Allsvenskan Häcken 2 - 1 AIK discovery+  
  9. runde Allsvenskan Varberg 1 - 1 Kalmar discovery+  
  15. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Vitebsk 0 - 0 BATE    
  19. runde Kasakhstan: OLIMPBET Kasakhstan Championship Taraz 1 - 0 Kaspyi Aktau    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Sotra 1 - 0 Skeid    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Asker 4 - 1 Senja    
  9. runde Brasil: Série A Chapecoense 0 - 2 Bahia    
  9. runde Brasil: Série B Guarani 4 - 1 Brusque    
  15. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Dinamo Minsk 4 - 0 Slavia    
  2021 Treningskamper Austria Wien Avlyst Ashdod    
  2021 Treningskamper Düsseldorf 0 - 0 Wurzburger    
  9. runde Allsvenskan Hammarby 1 - 1 Halmstad discovery+  
  9. runde Allsvenskan Sirius 2 - 1 Mjällby discovery+  
  13. runde Finland: Veikkausliiga Lahti 2 - 1 SJK    
  13. runde Finland: Veikkausliiga Mariehamn 0 - 0 HIFK    
  2021 Treningskamper Austria Wien 4 - 0 Koper    
  11. runde Eliteserien Sarpsborg 08 1 - 0 Molde TVNorge  
  11. runde Eliteserien Haugesund 3 - 0 Tromsø discovery+  
  11. runde Eliteserien Lillestrøm 2 - 1 Mjøndalen discovery+  
  11. runde Eliteserien Odd 2 - 2 Rosenborg discovery+  
  10. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga Vaprus 2 - 1 Trans    
  21. runde Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga Telavi 1 - 1 FC Samgurali Tskhaltubo    
  21. runde Latvia: Optibet Virsliga Valmieras Avlyst Ventspils    
  2021 Treningskamper Marseille 3 - 0 Martigues    
  2021 Privatlandskamper Qatar 1 - 0 El Salvador    
  2021 Treningskamper Krylya Sovetov 0 - 0 Radnicki 1923    
  21. runde Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga Saburtalo 3 - 0 Torpedo Kutaisi    
  15. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Dinamo Brest 1 - 1 Rukh    
  11. runde Eliteserien Strømsgodset 1 - 1 Vålerenga Eurosport Norge  
  7. runde Toppserien Vålerenga 1 - 2 Rosenborg NRK2  
  9. runde Brasil: Série A Flamengo 0 - 1 Fluminense    
  9. runde Brasil: Série A Sport 0 - 1 Palmeiras    
  9. runde Brasil: Série A Ceará 2 - 0 Juventude    
  9. runde Brasil: Série A Cuiaba 0 - 1 Atlético-MG    
  9. runde Brasil: Série A São Paulo 1 - 2 Bragantino    
05.07.2021 9. runde Brasil: Série A Grêmio 0 - 1 Atlético-GO    
  2021 MLS FC Dallas 2 - 2 Vancouver    
  2021 MLS Colorado 1 - 1 Seattle    
  2021 MLS LA Galaxy 0 - 2 Sporting KC    
  2021 Treningskamper Spartak Moskva 4 - 2 Sibenik    
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Rosenborg 2 0 - 4 Arendal    
  2021 Treningskamper Rubin Kazan 0 - 0 Ural Yekaterinburg    
  2021 Treningskamper Ufa 0 - 0 Sepsi    
  13. runde Finland: Veikkausliiga Ilves 1 - 0 Haka    
  13. runde Finland: Veikkausliiga Oulu 1 - 1 KTP    
  2021 Treningskamper Cracovia 2 - 2 Lokomotiv Moskva    
  10. runde OBOS-ligaen Start 1 - 4 HamKam MAX  
  10. runde OBOS-ligaen Fredrikstad 2 - 1 KFUM discovery+  
  10. runde OBOS-ligaen Raufoss 4 - 1 Bryne discovery+  
  10. runde OBOS-ligaen Sogndal 1 - 1 Strømmen discovery+  
  10. runde OBOS-ligaen Stjørdals-Blink 2 - 0 Grorud discovery+  
  10. runde OBOS-ligaen Ull/Kisa 1 - 1 Ranheim TF discovery+  
  10. runde OBOS-ligaen Åsane 0 - 1 Jerv discovery+  
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Vålerenga 2 1 - 1 Kvik Halden    
  2021 Treningskamper FC København 1 - 0 CSKA Moskva    
  11. runde Eliteserien Kristiansund BK 3 - 2 Brann TVNorge  
  9. runde Allsvenskan Djurgården 3 - 0 Örebro discovery+  
  9. runde Allsvenskan IFK Göteborg 0 - 1 Elfsborg discovery+  
  4. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Notodden 1 - 0 Odd 2    
  10. runde OBOS-ligaen Sandnes Ulf 0 - 0 Aalesund Eurosport Norge  
  2021 Treningskamper Partick 0 - 1 Rangers    
  2021 Treningskamper Livingston 4 - 0 Arbroath    
  11. runde Island: Pepsi Max deildin KA 1 - 2 KR    
  11. runde Island: Pepsi Max deildin Víkingur Reykjavík 1 - 0 ÍA    
  1. runde Privatlandskamp USA 4 - 0 Mexico    
06.07.2021 Semifinale 1 Brasil 1 - 0 Peru V sport1  
  2021 Treningskamper Kortrijk 0 - 0 Valenciennes    
  2021 Treningskamper Union SG 0 - 0 Deinze    
  2021 Treningskamper Arsenal Tula 0 - 0 Sparta Praha    
  2021 Treningskamper Vitesse 0 - 0 Nordsjælland    
  2021 Treningskamper Austria Klagenfurt 0 - 0 1860 München    
  2021 Treningskamper Aue 0 - 0 Wolfsburg    
  2021 Treningskamper Basel 0 - 0 Grasshoppers    
  2021 Treningskamper Royal Antwerp 0 - 0 AEK    
  2021 Treningskamper Heidenheim 0 - 0 Ried    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Mosta 3 - 2 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Mons Calpe 1 - 1 FC Santa Coloma    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 3 - 0 Prishtina    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Flora 2 - 0 Hibernians    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering HJK 3 - 1 Buducnost Podgorica    
  2021 Treningskamper Ajax 1 - 1 Quick 20    
  2021 Treningskamper Dundee 3 - 0 Leyton Orient    
  2021 Treningskamper Young Boys 0 - 0 Altach    
  2021 Treningskamper Hollenbach 1 - 10 Stuttgart    
  2021 Treningskamper Vizela 0 - 0 Braga    
  2021 Treningskamper HSC '21 0 - 2 Twente    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 3 - 1 Borac    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zalgiris 3 - 1 Linfield    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Fola Esch 2 - 2 Lincoln    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shkëndija 0 - 1 Mura 05    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Podgorica 1 - 0 Laçi    
  2021 Treningskamper Fylde Avlyst Barnsley    
  Semifinale 1 Italia 1 - 1 Spania TV 2
07.07.2021 10. runde Brasil: Série B Cruzeiro 0 - 0 Coritiba    
  10. runde Brasil: Série B Ponte Preta 0 - 0 Avaí    
  10. runde Brasil: Série A Santos 2 - 1 Atlético-PR    
  10. runde Brasil: Série B CRB 2 - 1 Botafogo    
  Semifinale 2 Argentina 1 - 1 Colombia V sport1  
  2021 Treningskamper Brøndby 1 - 1 OB    
  2021 Treningskamper Augsburg 2 - 2 HSV    
  2021 Treningskamper Genk 0 - 0 Eupen    
  2021 Treningskamper Hertha 7 - 0 Neuruppin    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Alta 2 - 2 Vålerenga 2    
  2021 Treningskamper Celtic 3 - 1 Sheffield W.    
  2021 Treningskamper Luzern 0 - 0 Dynamo Kiev    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Florø 0 - 2 Moss    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Fløya 1 - 4 Asker    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Bærum 0 - 1 Hødd    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Skeid 2 - 1 Nardo    
  2021 Treningskamper Lech 3 - 2 Midtjylland    
  2021 Treningskamper Lens 0 - 0 Standard Liège    
  2021 Treningskamper Rapid Wien 0 - 0 St Pölten    
  2021 Treningskamper Sion 0 - 0 Lausanne    
  2021 Treningskamper Yverdon 0 - 0 Servette    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Bodø/Glimt 2 - 3 Legia VG+  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 1 - 2 Neftçi    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Eidsvold TF 2 - 0 Brattvåg    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Vard Haugesund 1 - 1 Egersund    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Øygarden 4 - 0 Sotra    
  2021 Treningskamper Austria Wien 2 - 1 Tuzla    
  2021 Treningskamper Beerschot Wilrijk 0 - 0 Waasland-Beveren    
  2021 Treningskamper Charleroi 0 - 0 Amiens    
  2021 Treningskamper Club Brugge 2 - 1 Zulte Waregem    
  2021 Treningskamper Delbruecker SC 1 - 10 PSV    
  2021 Treningskamper Sint-Truiden 0 - 0 Molenbeek    
  2021 Treningskamper Zenit 2 - 2 Bremen    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Slovan Bratislava 2 - 0 Shamrock Rovers    
  2021 Treningskamper AZ Alkmaar 3 - 0 TOP Oss    
  2021 Treningskamper Feyenoord 1 - 0 Zürich    
  2021 Treningskamper Velbert 0 - 9 Bochum    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 3 - 2 Valur    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 1 - 0 Shakhtyor    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maccabi Haifa 1 - 1 Kairat    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Malmö 1 - 0 Riga    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Teuta 0 - 4 Sheriff    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Senja 1 - 3 Tromsdalen    
  2021 Treningskamper Lokomotiv Moskva 1 - 2 Aris    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Connah's Quay 2 - 2 Alashkert    
  Semifinale 2 England 2 - 1 Danmark TV 2
  10. runde Brasil: Série A Bahia 1 - 0 Juventude    
  10. runde Brasil: Série A Bragantino 1 - 1 Cuiaba    
  10. runde Brasil: Série A Fortaleza 4 - 0 América-MG    
08.07.2021 10. runde Brasil: Série A Atlético-MG 2 - 1 Flamengo    
  10. runde Brasil: Série A Palmeiras 2 - 0 Grêmio    
  10. runde Brasil: Série A Atlético-GO 1 - 1 Sport    
  2021 MLS New England 2 - 3 Toronto FC    
  2021 MLS Montreal 2 - 1 New York City    
  2021 MLS Chicago 3 - 1 Orlando    
  10. runde Brasil: Série A Fluminense 0 - 0 Ceará    
  10. runde Brasil: Série A Internacional 0 - 2 São Paulo    
  2021 MLS Colorado 2 - 0 Minnesota    
  2021 MLS Seattle 2 - 0 Houston    
  2021 MLS Vancouver 0 - 4 Real Salt Lake    
  2021 MLS LA Galaxy 3 - 1 FC Dallas    
  2021 Treningskamper Braga 0 - 0 Trofense    
  2021 Treningskamper Aberdeen 0 - 0 Inverness    
  2021 Treningskamper Zwolle 0 - 2 Volendam    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Liepaja 1 - 1 Struga    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Noah 1 - 0 KuPS    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sileks 1 - 1 Petrocub    
  2021 Treningskamper Lugano 0 - 0 Winterthur    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Inter Turku 1 - 1 Puskás Akadémia    
  2021 Treningskamper Sturm Graz Avlyst Rostov    
  2021 Treningskamper Sturm Graz 0 - 0 Cracovia    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Honka 0 - 0 NSÍ Runavík    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval RFS 2 - 3 KÍ Klaksvík    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sant Julià 0 - 0 Gzira    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Suduva 2 - 1 Valmieras    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Kjelsås 3 - 2 Notodden    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Rosenborg 2 5 - 2 Levanger    
  2021 Treningskamper Partizan 0 - 0 Rostov    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Levadia 3 - 1 St Joseph's    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dundalk 4 - 0 Newtown    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Zilina 5 - 1 Dila Gori    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Milsami 0 - 0 Sarajevo    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Racing FC 2 - 3 Breidablik    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Kvik Halden 3 - 2 Kongsvinger    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Arendal 2 - 1 Fram    
  5. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Odd 2 0 - 0 Fløy    
  2021 Treningskamper Casa Pia 0 - 0 SønderjyskE    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Glentoran 1 - 1 TNS    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bala 0 - 1 Larne    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Birkirkara 1 - 0 La Fiorita    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Domzale 1 - 0 Swift Hesperange    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Drita 2 - 1 Decic    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Europa 0 - 0 Kauno    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Fehérvár 1 - 1 Ararat    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval FH 1 - 0 Sligo    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Paide 1 - 2 Slask    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizani 5 - 2 Sfantul Gheorghe    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shkupi 2 - 0 Llapi     
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Velez 2 - 1 Coleraine C More Fotball  
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sutjeska 1 - 0 Gagra    
  2021 Treningskamper Sturm Graz 0 - 0 Røde Stjerne    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maribor 1 - 0 Urartu    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Tre Penne 0 - 4 Dinamo Batumi    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Siroki Brijeg 3 - 1 Vllaznia    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Stjarnan 1 - 1 Bohemians    
09.07.2021 10. runde Brasil: Série A Chapecoense 0 - 1 Corinthians    
  10. runde Brasil: Série B Remo 0 - 1 Vila Nova    
  2021 MLS NY Red Bulls 1 - 1 Philadelphia     
  2021 MLS Nashville 2 - 2 Atlanta    
  2021 Treningskamper Vizela 0 - 0 Paços de Ferreira    
  2021 Treningskamper Braga Avlyst SønderjyskE    
  2021 Treningskamper Horn (0 - 0) FC København    
  2021 Treningskamper Mechelen 0 - 0 Roda    
  2021 Treningskamper Stoke 0 - 0 Hibernian    
  2021 Treningskamper AaB 1 - 0 AGF    
  2021 Treningskamper West Ham 2 - 2 Dundee    
  2021 Treningskamper Utrecht 0 - 0 Gent    
  2021 Treningskamper Lens 0 - 0 Union SG    
  2021 Treningskamper Club Brugge 2 - 1 AEK    
  2021 Treningskamper Fürth 0 - 1 Bayern II    
  2021 Treningskamper Mainz 2 - 1 Wurzburger    
  21. runde Latvia: Optibet Virsliga Noah Jurmala 1 - 4 BFC Daugava    
  2021 Treningskamper CSKA Moskva 1 - 0 Admira    
  2021 Treningskamper Lorient 0 - 0 Concarneau    
  2021 Treningskamper Wolfsberg 3 - 2 Sparta Praha    
  2021 Treningskamper Austria Klagenfurt 0 - 0 Lafnitz    
  2021 Treningskamper Hartberg 0 - 1 Lokomotiv Moskva    
  2021 Treningskamper Köln 4 - 0 Fortuna Köln    
  2021 Treningskamper Regensburg 0 - 0 Ried    
  2021 Treningskamper Ufa 0 - 0 Botosani    
  2021 Treningskamper Vejle 5 - 1 Esbjerg    
  2021 Treningskamper Strasbourg 0 - 1 Basel    
  2021 Treningskamper Waasland-Beveren 0 - 2 Lille    
  20. runde Irland: SSE Airtricity League Finn Harps 0 - 1 Waterford    
  2021 Treningskamper Groningen Avlyst Emmen    
  20. runde Irland: SSE Airtricity League Dundalk Utsatt Bohemians    
  20. runde Irland: SSE Airtricity League St Patrick's 1 - 0 Derry    
  11. runde Island: Pepsi Max deildin Fylkir 1 - 2 HK    
10.07.2021 10. runde Brasil: Série B Londrina 0 - 1 Guarani    
  10. runde Brasil: Série B Vasco da Gama 1 - 0 Sampaio Corrêa    
  2021 MLS Cincinnati 2 - 2 Columbus    
  Bronsefinale Colombia 3 - 2 Peru V sport1  
  10. runde Brasil: Série B Goiás 0 - 1 Náutico    
  2021 Treningskamper Nice 0 - 0 Lausanne    
  2021 Treningskamper Nice (0 - 0) Rodez    
  22. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Yokohama F. Marinos 2 - 0 Avispa Fukuoka    
  2021 Treningskamper Silkeborg 5 - 1 Hvidovre    
  2021 Treningskamper Sion 0 - 0 Sochaux    
  2021 Treningskamper Moreirense 0 - 0 Braga    
  2021 Treningskamper Portimonense 0 - 0 Covilhã    
  7. runde fotball, kvinner KIL/Hemne 0 - 1 Amazon Grimstad    
  22. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Oita Trinita 1 - 0 Urawa Red Diamonds    
  22. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Vegalta Sendai 1 - 1 Consadole Sapporo    
  2021 Treningskamper Ajax 4 - 1 Paderborn    
  2021 Treningskamper Horsens 2 - 0 Kolding    
  2021 Treningskamper Lyngby (0 - 0) Helsingør    
  2021 Treningskamper Tondela Avlyst Arouca    
  2021 Treningskamper Viborg 4 - 4 Randers    
  2021 Treningskamper Vitória SC 0 - 0 Mafra    
  8. runde Toppserien Stabæk 0 - 3 Arna-Bjørnar DIREKTESPORT  
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Tromsdalen 2 - 1 Eidsvold TF    
  2021 Treningskamper Bochum 3 - 3 Verl    
  2021 Treningskamper Quick Boys 2 - 5 Willem II    
  2021 Treningskamper Tranmere 1 - 0 Rangers    
  2021 Treningskamper Heracles 1 - 0 Go Ahead Eagles    
  2021 Treningskamper Kiel 1 - 1 Brøndby    
  2021 Treningskamper St. Pauli 2 - 2 OB    
  7. runde fotball, kvinner Fart 0 - 2 Åsane    
  2021 Treningskamper Genk 1 - 1 Groningen    
  2021 Treningskamper Grasshoppers 0 - 0 Luzern    
  2021 Treningskamper Huddersfield 1 - 0 Harrogate Town    
  2021 Treningskamper Leamington (0 - 0) Coventry    
  2021 Treningskamper Luton 4 - 0 Rochdale    
  2021 Treningskamper Nürnberg 0 - 0 Krasnodar    
  2021 Treningskamper Reading 1 - 0 Lincoln City    
  2021 Treningskamper Royal Antwerp 0 - 0 Nordsjælland    
  2021 Treningskamper Sparta Rotterdam 0 - 0 Gent    
  2021 Treningskamper AFC 2 - 1 NEC    
  2021 Treningskamper Young Boys 0 - 0 Feyenoord    
  8. runde Toppserien Avaldsnes 3 - 0 Klepp DIREKTESPORT  
  8. runde Toppserien Kolbotn 1 - 2 LSK Kvinner DIREKTESPORT  
  8. runde Toppserien Sandviken 3 - 0 Vålerenga DIREKTESPORT  
  10. runde Allsvenskan Malmö 4 - 0 Sirius discovery+  
  7. runde fotball, kvinner Hønefoss 0 - 1 Røa    
  2021 Treningskamper Amiens 0 - 0 Oostende    
  2021 Treningskamper Bielefeld 1 - 0 Hannover    
  2021 Treningskamper Freiburg 2 - 1 Saarbrücken    
  2021 Treningskamper Leuven 0 - 0 Valenciennes    
  2021 Treningskamper Salzburg 2 - 2 Raków    
  2021 Treningskamper Stuttgart 3 - 0 St. Gallen    
  2021 Treningskamper Swarovski 0 - 0 Sandhausen    
  2021 Treningskamper Zulte Waregem 0 - 0 Charleroi    
  2021 Treningskamper Heerenveen 2 - 2 Kortrijk    
  2021 Treningskamper Hertha 3 - 1 Babelsberg    
  2021 Treningskamper M'gladbach 2 - 2 Viktoria Köln    
  2021 Treningskamper Union Berlin Avlyst Dukla    
  8. runde Toppserien Lyn 1 - 2 Rosenborg NRK1  
  10. runde Brasil: Série B Operario Ferroviario 2 - 1 Brasil de Pelotas    
  2021 Treningskamper Bath City 0 - 5 Cardiff    
  2021 Treningskamper Celtic 2 - 1 Charlton    
  2021 Treningskamper Frankfurt 1 - 3 Wehen    
  2021 Treningskamper Fylde 0 - 1 Blackburn    
  2021 Treningskamper Gazisehir Gaziantep 0 - 0 Istanbulspor    
  2021 Treningskamper Guingamp 2 - 2 Brest    
  2021 Treningskamper Molenbeek 0 - 0 Eupen    
  2021 Treningskamper Osnabrück 0 - 0 PSV    
  2021 Treningskamper Preston 8 - 3 Bamber Bridge    
  2021 Treningskamper Royal Antwerp 0 - 0 Nordsjælland    
  2021 Treningskamper Rubin Kazan 0 - 0 Khimki    
  2021 Treningskamper Sint-Truiden 0 - 0 Westerlo    
  2021 Treningskamper Southport 0 - 2 Blackpool    
  2021 Treningskamper Wolfsburg 0 - 3 Rostock    
  2021 Treningskamper Zürich 0 - 0 Vaduz    
  2021 Treningskamper Beerschot Wilrijk 0 - 0 Lommel    
  2021 Treningskamper Köln 1 - 1 Duisburg    
  2021 Treningskamper LASK 0 - 0 Heidenheim    
  2021 Treningskamper Midtjylland 2 - 1 Sigma    
  2021 Treningskamper Standard Liège 2 - 2 Mechelen    
  2021 Treningskamper Troyes 0 - 0 Nîmes    
  10. runde Allsvenskan AIK 2 - 1 Varberg discovery+  
  12. runde Eliteserien Rosenborg 1 - 0 Kristiansund BK TVNorge  
  12. runde Eliteserien Mjøndalen 3 - 0 Haugesund discovery+  
  12. runde Eliteserien Sandefjord 2 - 0 Sarpsborg 08 discovery+  
  12. runde Eliteserien Viking 1 - 1 Strømsgodset discovery+  
  2021 Treningskamper Bergerac 0 - 0 Bordeaux    
  2021 Treningskamper Clermont 1 - 2 Rodez    
  2021 Treningskamper Galatasaray 4 - 2 Kasimpasa    
  2021 Treningskamper Rennes 0 - 0 Havre    
  2021 Treningskamper Rapid Wien 1 - 0 FC København    
  2021 Treningskamper St-Étienne 0 - 0 Le Puy    
  2021 Treningskamper Basel 3 - 3 Aarau    
  2021 Treningskamper Benfica 0 - 0 Farense    
  2021 Treningskamper Cambuur Avlyst Twente    
  2021 Treningskamper Cambuur 6 - 0 Telstar    
  12. runde Eliteserien Brann 1 - 1 Tromsø Eurosport Norge  
  2021 Treningskamper Servette 0 - 0 Dynamo Kiev    
  20. runde Irland: SSE Airtricity League Longford Town 1 - 1 Drogheda    
  20. runde Irland: SSE Airtricity League Sligo Utsatt Shamrock Rovers    
  2021 Treningskamper Lyon 0 - 0 Bourg-Péronnas    
  11. runde Brasil: Série A Grêmio 0 - 0 Internacional    
  11. runde Brasil: Série A Palmeiras 3 - 2 Santos    
  11. runde Brasil: Série B Botafogo 3 - 3 Cruzeiro    
  11. runde Brasil: Série A Atlético-PR 2 - 2 Bragantino    
11.07.2021 11. runde Brasil: Série A América-MG 0 - 1 Atlético-MG    
  11. runde Brasil: Série A São Paulo 1 - 0 Bahia    
  11. runde Brasil: Série A Sport 1 - 2 Fluminense    
  10. runde Brasil: Série B Confianca 1 - 1 Vitória    
  Finale Argentina 1 - 0 Brasil V sport1  
  22. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Sanfrecce Hiroshima 0 - 1 Yokohama FC    
  22. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Tokushima Vortis 2 - 2 Shimizu S-Pulse    
  22. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Kashiwa Reysol 2 - 1 Kashima Antlers    
  22. runde Japan: Meiji Yasuda J1 League Shonan Bellmare 0 - 1 FC Tokyo    
  2021 Treningskamper Ural Yekaterinburg 0 - 0 Krylya Sovetov    
  7. runde fotball, kvinner Fløya 0 - 3 Grei    
  7. runde fotball, kvinner Medkila 1 - 2 Øvrevoll Hosle    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Hødd 3 - 0 Kvik Halden    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Asker 1 - 2 Alta    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Sotra 0 - 2 Vard Haugesund    
  11. runde OBOS-ligaen HamKam 1 - 2 Åsane discovery+  
  10. runde Allsvenskan Hammarby 5 - 1 Degerfors discovery+  
  10. runde Allsvenskan Mjällby 0 - 1 IFK Norrköping discovery+  
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Kongsvinger 4 - 0 Florø    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Levanger 8 - 0 Øygarden    
  11. runde Sverige: Superettan Helsingborg 1 - 0 Akropolis    
  12. runde Eliteserien Vålerenga 2 - 2 Lillestrøm TVNorge  
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fløy 0 - 1 Skeid    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Nardo 0 - 0 Kjelsås    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Notodden 1 - 2 Arendal    
  11. runde Brasil: Série A Juventude 1 - 1 Atlético-GO    
  2021 Treningskamper Vejle 1 - 0 Lübeck    
  2021 Treningskamper Karlsruhe 1 - 3 Zenit    
  2021 Treningskamper Angers 2 - 2 Niort    
  2021 Treningskamper Arsenal Tula 0 - 0 Qarabag    
  2021 Treningskamper Lokomotiv Moskva 1 - 0 Celje    
  2021 Treningskamper Spartak Moskva 4 - 0 Sochi    
  10. runde Allsvenskan Elfsborg 2 - 1 Örebro discovery+  
  10. runde Allsvenskan Östersund 2 - 3 IFK Göteborg discovery+  
  14. runde Finland: Veikkausliiga Haka 0 - 1 KuPS    
  15. runde Finland: Veikkausliiga Honka 1 - 0 Oulu    
  12. runde Eliteserien Molde 5 - 0 Odd TVNorge  
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Moss 2 - 2 Bærum    
  2021 Treningskamper Marseille 2 - 1 Sete    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fram 3 - 0 Rosenborg 2    
  Finale Italia 1 - 1 England NRK1  
  11. runde Brasil: Série A Cuiaba 2 - 2 Ceará    
  11. runde Brasil: Série A Flamengo 2 - 1 Chapecoense    
12.07.2021 11. runde Brasil: Série A Fortaleza 1 - 0 Corinthians    
  10. runde Brasil: Série B Brusque 2 - 3 Alagoano    
  2021 Treningskamper HSV 1 - 0 Silkeborg    
  2021 Treningskamper Lokomotiv Moskva 1 - 2 Rostov    
  2021 Treningskamper Santa Clara 0 - 0 Varzim    
  2021 Treningskamper Dinamo Moskva 2 - 2 Sparta Praha    
  2021 Treningskamper Akhmat 0 - 0 Liberec    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Vålerenga 2 5 - 1 Senja    
  6. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Egersund 1 - 2 Odd 2    
  2021 Treningskamper Ufa 0 - 0 Plzen    
  14. runde Finland: Veikkausliiga HIFK 0 - 1 Lahti    
  14. runde Finland: Veikkausliiga KTP 1 - 3 Mariehamn    
  11. runde OBOS-ligaen Grorud 1 - 2 Aalesund MAX  
  11. runde OBOS-ligaen Bryne 0 - 1 Sogndal discovery+  
  11. runde OBOS-ligaen Jerv 3 - 3 Ull/Kisa discovery+  
  11. runde OBOS-ligaen Ranheim TF 4 - 0 Sandnes Ulf discovery+  
  11. runde OBOS-ligaen Raufoss 0 - 1 Fredrikstad discovery+  
  11. runde OBOS-ligaen Strømmen 1 - 2 Stjørdals-Blink discovery+  
  1. runde Privatlandskamp Albania 0 - 0 Tyrkia    
  2021 Treningskamper Akhmat 0 - 0 Bohemians 1905    
  2021 Treningskamper Rostov 0 - 0 Kisvárda    
  10. runde Allsvenskan Halmstad 0 - 0 Djurgården discovery+  
  10. runde Allsvenskan Kalmar 2 - 3 Häcken discovery+  
  11. runde OBOS-ligaen KFUM 0 - 2 Start Eurosport Norge  
  12. runde Island: Pepsi Max deildin KR 1 - 0 Keflavík    
  12. runde Island: Pepsi Max deildin Leiknir Reykjavik 2 - 0 ÍA    
13.07.2021 11. runde Brasil: Série B Náutico 1 - 1 Ponte Preta    
  2021 Treningskamper Jönköping (0 - 0) IFK Göteborg    
  2021 Treningskamper Telstar 0 - 0 Sparta Rotterdam    
  23. runde Latvia: Optibet Virsliga METTA 7 - 0 Noah Jurmala    
  1. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga Tammeka 3 - 2 Trans    
  2021 Treningskamper Alanyaspor 0 - 0 Zorya Luhansk    
  2021 Treningskamper Metz 3 - 2 Nancy    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Hibernians 0 - 3 Flora    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Lincoln 5 - 0 Fola Esch    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Riga 1 - 1 Malmö    
  2021 Treningskamper Club Brugge 2 - 4 Utrecht    
  2021 Treningskamper CSKA Moskva 2 - 0 Zlaté Moravce    
  2021 Treningskamper Vitesse 2 - 1 OFI    
  2021 Treningskamper Cambuur Avlyst Dordrecht    
  2021 Treningskamper Oberwart 0 - 0 Hartberg    
  2021 Treningskamper Giessen 0 - 2 Dortmund    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Newtown 0 - 1 Dundalk    
  2021 Treningskamper Heerenveen 0 - 2 M. Tel Aviv    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 1 - 0 Teuta    
  2021 Treningskamper Hibernian 2 - 1 Arsenal VG+  
  2021 Treningskamper Benfica 0 - 0 Belenenses    
  2021 Treningskamper Young Boys 0 - 0 Strasbourg    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Borac 2 - 1 CFR Cluj    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Mura 05 5 - 0 Shkëndija    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Prishtina 1 - 3 Ferencváros    
  12. runde Island: Pepsi Max deildin Fylkir 2 - 1 KA    
  2021 Treningskamper Leyton Orient 0 - 0 West Ham    
Spillerstall

Ingen spillerstall er registrert.