Lukk liste
Terminliste Alle juli august september
24.07.2021 1. runde NM, menn Frigg 2 - 4 KFUM    
  1. runde NM, menn Junkeren 2 - 0 FK Mjølner    
  1. runde NM, menn Kolstad 0 - 5 Levanger    
  1. runde NM, menn Finnsnes 0 - 3 Senja    
  1. runde NM, menn Fløya 3 - 3 Tromsdalen    
  1. runde NM, menn Herd 0 - 3 Hødd    
  1. runde NM, menn Nordstrand 2 - 2 Bærum    
  1. runde NM, menn Tynset 1 - 4 Tiller    
  1. runde NM, menn Vidar 2 - 1 Egersund    
  1. runde NM, menn Bjarg 0 - 5 Brann DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Follo 0 - 1 Stabæk DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Funnefoss/Vormsund 0 - 4 Lillestrøm DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Skånland 0 - 11 Tromsø DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Elverum 1 - 3 Kongsvinger    
  1. runde NM, menn Express 0 - 8 Start    
  1. runde NM, menn Fana 2 - 1 Sotra    
  1. runde NM, menn Hinna 0 - 4 Bryne    
  1. runde NM, menn Mandalskameratene 1 - 2 Arendal    
  1. runde NM, menn NTNUI 0 - 6 Stjørdals-Blink    
  1. runde NM, menn Sunndal 0 - 4 Brattvåg    
  1. runde NM, menn Vardeneset 0 - 3 Djerv 1919    
  1. runde NM, menn Skjervøy 0 - 1 Alta    
  1. runde NM, menn FK Tønsberg 0 - 1 Odd DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Stord 2 - 2 Haugesund DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Volda 2 - 4 Kristiansund BK DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Brodd 0 - 3 Sandnes Ulf    
  1. runde NM, menn Fjøra 0 - 3 Sogndal    
  1. runde NM, menn Gjelleråsen 1 - 4 Eidsvold TF    
  1. runde NM, menn Gjøvik-Lyn 2 - 0 Toten    
  1. runde NM, menn Vindbjart 0 - 1 Fløy    
  1. runde NM, menn Årdal 0 - 1 Florø    
  1. runde NM, menn Lokomotiv Oslo 0 - 1 Kjelsås    
25.07.2021 1. runde NM, menn Flint 1 - 2 Fram    
  1. runde NM, menn Spjelkavik 1 - 4 Molde DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Harstad 2 - 0 Melbo    
  1. runde NM, menn Stovner 2 - 5 Grorud    
  1. runde NM, menn Hønefoss 0 - 2 Strømsgodset DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Rana 1 - 4 Bodø/Glimt DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Lysekloster 1 - 2 Åsane    
  1. runde NM, menn Lørenskog 1 - 2 Strømmen    
  1. runde NM, menn NIL-Trysil 0 - 1 Raufoss    
  1. runde NM, menn Oppsal 0 - 2 Skeid    
  1. runde NM, menn Strindheim 2 - 4 Orkla    
  1. runde NM, menn Træff 0 - 4 Aalesund    
  1. runde NM, menn Ullern 3 - 1 Asker    
  1. runde NM, menn Verdal 0 - 6 Nardo    
  1. runde NM, menn Ørn-Horten 1 - 1 Ull/Kisa    
  1. runde NM, menn Lyn 0 - 4 Vålerenga    
  1. runde NM, menn Kråkerøy 0 - 3 Fredrikstad    
  1. runde NM, menn Pors Grenland 1 - 4 Sandefjord DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Staal Jørpeland 2 - 3 Viking DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Åssiden 0 - 3 Mjøndalen DIREKTESPORT  
  1. runde NM, menn Brumunddal 1 - 2 HamKam    
  1. runde NM, menn Byåsen 3 - 3 Ranheim TF    
  1. runde NM, menn Donn 1 - 2 Jerv    
  1. runde NM, menn Halsen 1 - 5 Notodden    
  1. runde NM, menn Kvik Halden 0 - 2 Sarpsborg 08    
  1. runde NM, menn Melhus 0 - 7 Rosenborg    
  1. runde NM, menn Os 2 - 6 Øygarden    
  1. runde NM, menn Ready 4 - 0 Grei    
  1. runde NM, menn Sandviken 1 - 2 FK Fyllingsdalen    
  1. runde NM, menn Sola 1 - 0 Madla    
  1. runde NM, menn Vestfossen 1 - 3 Moss    
  1. runde NM, menn Åkra 2 - 2 Vard Haugesund    
31.07.2021 2. runde NM, menn Florø 1 - 5 Sogndal    
  2. runde NM, menn Kongsvinger 3 - 0 Strømmen    
  2. runde NM, menn Vidar 0 - 2 Start    
  2. runde NM, menn Brattvåg 2 - 3 Aalesund    
  2. runde NM, menn Fløya 1 - 5 KFUM    
  2. runde NM, menn Gjøvik-Lyn 0 - 3 HamKam    
  2. runde NM, menn Sola 0 - 6 Bryne    
  2. runde NM, menn Stord 0 - 4 Åsane    
  2. runde NM, menn Harstad 2 - 2 Senja    
01.08.2021 2. runde NM, menn Nardo 3 - 0 Stjørdals-Blink    
  2. runde NM, menn Fana 0 - 3 Brann DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Alta 3 - 1 Tromsø    
  2. runde NM, menn Eidsvold TF 1 - 3 Raufoss    
  2. runde NM, menn Fløy 2 - 2 Jerv    
  2. runde NM, menn Djerv 1919 0 - 2 Viking DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Ullern 1 - 3 Vålerenga DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Hødd 1 - 2 Molde    
  2. runde NM, menn Levanger 0 - 2 Ranheim TF    
  2. runde NM, menn Skeid 1 - 2 Lillestrøm NRK1  
  2. runde NM, menn Fram 0 - 1 Odd DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Nordstrand 0 - 3 Sarpsborg 08 DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Notodden 0 - 3 Mjøndalen DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Orkla 1 - 11 Rosenborg DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Ready 0 - 1 Strømsgodset DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Tiller 1 - 5 Kristiansund BK DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Ull/Kisa 0 - 1 Stabæk DIREKTESPORT  
  2. runde NM, menn Arendal 5 - 4 Sandefjord    
  2. runde NM, menn Junkeren 1 - 3 Bodø/Glimt    
  2. runde NM, menn Kjelsås 0 - 1 Grorud    
  2. runde NM, menn Moss 3 - 1 Fredrikstad    
  2. runde NM, menn Åkra 2 - 3 Sandnes Ulf    
  2. runde NM, menn FK Fyllingsdalen 1 - 2 Øygarden    
22.09.2021 3. runde NM, menn Alta 18.00 Bodø/Glimt    
  3. runde NM, menn Bryne 18.00 Molde    
  3. runde NM, menn Grorud 18.00 Lillestrøm    
  3. runde NM, menn HamKam 18.00 Raufoss    
  3. runde NM, menn Harstad 18.00 Brann    
  3. runde NM, menn KFUM 18.00 Kristiansund BK    
  3. runde NM, menn Kongsvinger 18.00 Fløy    
  3. runde NM, menn Moss 18.00 Sandnes Ulf    
  3. runde NM, menn Nardo 18.00 Arendal    
  3. runde NM, menn Ranheim TF 18.00 Aalesund    
  3. runde NM, menn Sogndal 18.00 Åsane    
  3. runde NM, menn Start 18.00 Mjøndalen    
  3. runde NM, menn Strømsgodset 18.00 Stabæk    
  3. runde NM, menn Viking 18.00 Rosenborg    
  3. runde NM, menn Vålerenga 18.00 Odd    
  3. runde NM, menn Øygarden 18.00 Sarpsborg 08