Lukk liste

UEFA Europa Conference League, kval 2021/22

Verdensdel: Europa
Sesongen 2021/22  
Terminliste Alle juli august
06.07.2021 1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Mosta 3 - 2 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Mons Calpe 1 - 1 FC Santa Coloma    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Podgorica 1 - 0 Laçi    
08.07.2021 1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Liepaja 1 - 1 Struga    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Noah 1 - 0 KuPS    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sileks 1 - 1 Petrocub    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Inter Turku 1 - 1 Puskás Akadémia    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Honka 0 - 0 NSÍ Runavík    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rigas 2 - 3 KÍ Klaksvík    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sant Julià 0 - 0 Gzira    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Suduva 2 - 1 Valmieras    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Levadia 3 - 1 St Joseph's    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dundalk 4 - 0 Newtown    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Zilina 5 - 1 Dila Gori    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Milsami 0 - 0 Sarajevo    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Racing FC 2 - 3 Breidablik    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Glentoran 1 - 1 TNS    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bala 0 - 1 Larne    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Birkirkara 1 - 0 La Fiorita    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Domzale 1 - 0 Swift Hesperange    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Drita 2 - 1 Decic    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Europa 0 - 0 Kauno    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Fehérvár 1 - 1 Ararat    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval FH 1 - 0 Sligo    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Paide 1 - 2 Slask    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizani 5 - 2 Sfantul Gheorghe    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shkupi 2 - 0 Llapi     
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Velez 2 - 1 Coleraine C More Fotball  
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sutjeska 1 - 0 Gagra    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maribor 1 - 0 Urartu    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Tre Penne 0 - 4 Dinamo Batumi    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Siroki Brijeg 3 - 1 Vllaznia    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Stjarnan 1 - 1 Bohemians    
13.07.2021 1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Newtown 0 - 1 Dundalk    
15.07.2021 1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Ararat 2 - 0 Fehérvár    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Struga 1 - 4 Liepaja    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Valmieras 0 - 0 Suduva C More Fotball  
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gagra 1 - 1 Sutjeska    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Kauno 2 - 0 Europa    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval KuPS 5 - 0 Noah    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Urartu 0 - 1 Maribor    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Batumi 3 - 0 Tre Penne    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval FC Santa Coloma 4 - 0 Mons Calpe    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval St Joseph's 1 - 1 Levadia    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dila Gori 2 - 1 Zilina    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval NSÍ Runavík 1 - 3 Honka    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Petrocub 1 - 0 Sileks    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sfantul Gheorghe 2 - 3 Partizani    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sligo 1 - 2 FH    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval TNS 2 - 0 Glentoran    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gzira 1 - 1 Sant Julià    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Laçi 3 - 0 Podgorica    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Llapi  1 - 1 Shkupi    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Puskás Akadémia 2 - 0 Inter Turku    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Swift Hesperange 1 - 1 Domzale    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Larne 1 - 0 Bala    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bohemians 3 - 0 Stjarnan    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Decic 0 - 1 Drita    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval La Fiorita 1 - 1 Birkirkara    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Spartak Trnava 2 - 0 Mosta    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Breidablik 2 - 0 Racing FC    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Coleraine 1 - 2 Velez    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval KÍ Klaksvík 2 - 4 Rigas    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sarajevo 0 - 1 Milsami    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Slask 2 - 0 Paide    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vllaznia 3 - 0 Siroki Brijeg    
20.07.2021 2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Domzale 1 - 1 Honka    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Kauno 0 - 5 TNS    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Prishtina 4 - 1 Connah's Quay    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Folgore 1 - 3 Hibernians    
21.07.2021 2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Cukaricki 0 - 0 Sumqayit    
22.07.2021 2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Ararat 2 - 4 Slask    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Astana 2 - 0 Aris    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Panevezys 0 - 1 Vojvodina    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Molde 3 - 0 Servette VG+  
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Austria Wien 1 - 1 Breidablik    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval KuPS 2 - 2 Vorskla    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Olimpija Ljubljana 1 - 0 Birkirkara    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Qarabag 0 - 0 Ashdod    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rigas 3 - 0 Puskás Akadémia    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sochi 3 - 0 Keshla    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Tbilisi 1 - 2 Maccabi Haifa    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dudelange 0 - 1 Bohemians    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Elfsborg 4 - 0 Milsami    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hammarby 3 - 1 Maribor    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval AEL 1 - 0 Vllaznia    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Apollon 1 - 3 Zilina    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval CSKA Sofia 0 - 0 Liepaja    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Batumi 0 - 1 BATE    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval FC København 4 - 1 Torpedo-BelAZ    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gzira 0 - 2 Rijeka    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 Slovácko    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Petrocub 0 - 1 Sivasspor    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Plzen 2 - 1 Dinamo Brest    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Riga 2 - 0 Shkëndija    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Spartak Trnava 0 - 0 Sepsi    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Suduva 0 - 0 Raków    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Teuta 0 - 2 Inter Club d'Escaldes    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval U Craiova 1 - 0 Laçi    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Arda 0 - 2 H. Be'er Sheva    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Buducnost Podgorica 4 - 0 HB Tórshavn    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shkupi 0 - 3 Santa Clara    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Basel 3 - 0 Partizani    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gent 4 - 0 Vålerenga VG+  
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Larne 2 - 1 AGF    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Steaua 1 - 0 Shakhter    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sutjeska 0 - 0 M. Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Velez 2 - 1 AEK    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Aberdeen 5 - 1 Häcken    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hibernian 3 - 0 FC Santa Coloma    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Linfield 4 - 0 Borac    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Valur 0 - 3 Bodø/Glimt VG+  
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Drita 0 - 0 Feyenoord    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dundalk 2 - 2 Levadia    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval FH 0 - 2 Rosenborg    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hajduk Split 2 - 0 Tobol    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizan 1 - 0 Dunajská    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Pogon 0 - 0 Osijek    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Újpest 2 - 1 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shakhtyor 1 - 2 Fola Esch    
27.07.2021 2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Inter Club d'Escaldes 0 - 3 Teuta    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval HB Tórshavn 0 - 2 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hibernians 4 - 2 Folgore    
29.07.2021 2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shakhter 2 - 1 Steaua    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Liepaja 0 - 0 CSKA Sofia    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Tobol 4 - 1 Hajduk Split    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bodø/Glimt 3 - 0 Valur VG+  
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Birkirkara 1 - 0 Olimpija Ljubljana    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Brest 1 - 2 Plzen    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Honka 0 - 1 Domzale    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Keshla 2 - 4 Sochi    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sumqayit 0 - 2 Cukaricki    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vaduz 1 - 3 Újpest    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vorskla 2 - 3 KuPS    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval FC Santa Coloma 1 - 2 Hibernian    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Häcken 2 - 0 Aberdeen    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Levadia 1 - 2 Dundalk    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sepsi 1 - 1 Spartak Trnava    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Zilina 2 - 2 Apollon    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rosenborg 4 - 1 FH VG+  
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vålerenga 2 - 0 Gent VG+  
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval AGF 1 - 1 Larne    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Ashdod 0 - 1 Qarabag    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval BATE 1 - 4 Dinamo Batumi    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval H. Be'er Sheva 4 - 0 Arda    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maccabi Haifa 5 - 1 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Milsami 0 - 5 Elfsborg    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Raków 0 - 0 Suduva    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sivasspor 1 - 0 Petrocub    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Slovácko 1 - 0 Lokomotiv Plovdiv    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Torpedo-BelAZ 0 - 5 FC København    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval TNS 5 - 1 Kauno    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Breidablik 2 - 1 Austria Wien    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Fola Esch 1 - 0 Shakhtyor    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval M. Tel Aviv 3 - 1 Sutjeska    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval AEK 1 - 0 Velez    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Borac 0 - 0 Linfield    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Connah's Quay 4 - 2 Prishtina    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Feyenoord 3 - 2 Drita    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizani 0 - 2 Basel    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Puskás Akadémia 0 - 2 Rigas    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rijeka 1 - 0 Gzira    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shkëndija 0 - 1 Riga    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Slask 3 - 3 Ararat    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vojvodina 1 - 0 Panevezys    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Servette 2 - 0 Molde VG+  
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Aris 2 - 1 Astana    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Laçi 0 - 0 U Craiova    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bohemians 3 - 0 Dudelange    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dunajská 0 - 2 Partizan    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maribor 0 - 1 Hammarby    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Osijek 1 - 0 Pogon    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vllaznia 0 - 1 AEL    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Santa Clara 2 - 0 Shkupi    
03.08.2021 3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bohemians 2 - 1 PAOK    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Linfield 1 - 2 Fola Esch    
05.08.2021 3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval KuPS 1 - 1 Astana    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Lokomotiv Plovdiv 1 - 1 FC København    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sochi 1 - 1 Partizan    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Tobol 0 - 1 Zilina    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Elfsborg 1 - 1 Velez    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rosenborg 6 - 1 Domzale VG+  
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval AEL 1 - 1 Qarabag    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval CSKA Sofia 4 - 2 Osijek    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Batumi 1 - 2 Sivasspor    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Laçi 0 - 3 Anderlecht    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maccabi Haifa 7 - 2 HB Tórshavn    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Riga 0 - 1 Hibernians    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vitesse 2 - 2 Dundalk    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vojvodina 0 - 1 LASK    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Trabzonspor 3 - 3 Molde VG+  
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Prishtina 2 - 1 Bodø/Glimt VG+  
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Kolos 0 - 0 Shakhter    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Paços de Ferreira 4 - 0 Larne    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Slask 2 - 1 H. Be'er Sheva    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Spartak Trnava 0 - 0 M. Tel Aviv    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gent 2 - 2 Rigas    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Luzern 0 - 3 Feyenoord    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hibernian 1 - 1 Rijeka    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval TNS 4 - 2 Plzen    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Breidablik 2 - 3 Aberdeen    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Cukaricki 3 - 1 Hammarby    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Raków 0 - 0 Rubin Kazan    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shamrock Rovers 1 - 0 Teuta    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Újpest 1 - 2 Basel    
  3. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Santa Clara 2 - 0 Olimpija Ljubljana    
10.08.2021 3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shakhter 0 - 0 Kolos    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Domzale 1 - 2 Rosenborg VG+  
12.08.2021 3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Astana 3 - 4 KuPS    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bodø/Glimt 2 - 0 Prishtina VG+  
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Molde 1 - 1 Trabzonspor VG+  
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Qarabag 1 - 0 AEL    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rubin Kazan 0 - 1 Raków    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hammarby 5 - 1 Cukaricki    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Zilina 5 - 0 Tobol    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval H. Be'er Sheva 4 - 0 Slask    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval PAOK 2 - 0 Bohemians    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Plzen 3 - 1 TNS    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rigas 0 - 1 Gent    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Basel 4 - 0 Újpest    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Fola Esch 2 - 1 Linfield    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval M. Tel Aviv 1 - 0 Spartak Trnava    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Anderlecht 2 - 1 Laçi    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval FC København 4 - 2 Lokomotiv Plovdiv    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Feyenoord 3 - 0 Luzern    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hibernians 1 - 4 Riga    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Olimpija Ljubljana 0 - 1 Santa Clara    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rijeka 4 - 1 Hibernian    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sivasspor 1 - 1 Dinamo Batumi    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Teuta 0 - 2 Shamrock Rovers    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Velez 1 - 4 Elfsborg    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Larne 1 - 0 Paços de Ferreira    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Aberdeen 2 - 1 Breidablik    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval HB Tórshavn 1 - 0 Maccabi Haifa    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dundalk 1 - 2 Vitesse    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval LASK 6 - 1 Vojvodina    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizan 2 - 2 Sochi    
  3. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Osijek 1 - 1 CSKA Sofia    
19.08.2021 Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shakhter 1 - 2 M. Tel Aviv    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Flora 4 - 2 Shamrock Rovers    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval KuPS 0 - 4 Union Berlin    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Qarabag 1 - 0 Aberdeen    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Raków 1 - 0 Gent    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval H. Be'er Sheva 0 - 0 Anorthosis    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval LASK 1 - 1 St. Johnstone    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Neftçi 3 - 3 Maccabi Haifa    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Plzen 2 - 0 CSKA Sofia    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Riga 1 - 1 Lincoln    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Zalgiris 2 - 2 Bodø/Glimt    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Basel 3 - 1 Hammarby    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Fola Esch 1 - 4 Kairat    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Trabzonspor 1 - 2 Roma    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Anderlecht 3 - 3 Vitesse    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Feyenoord 5 - 0 Elfsborg    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Jablonec 5 - 1 Zilina    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval PAOK 1 - 1 Rijeka    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rennes 2 - 0 Rosenborg    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sivasspor 1 - 2 FC København    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Paços de Ferreira 1 - 0 Tottenham    
  Playoff, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Santa Clara 2 - 1 Partizan    
26.08.2021 Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Kairat 3 - 1 Fola Esch    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bodø/Glimt 1 - 0 Zalgiris VG+  
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Lincoln 3 - 1 Riga    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Zilina 0 - 3 Jablonec    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rosenborg 1 - 3 Rennes VG+  
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Anorthosis 3 - 1 H. Be'er Sheva    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval CSKA Sofia 3 - 0 Plzen    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Elfsborg 3 - 1 Feyenoord    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval FC København 5 - 0 Sivasspor    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hammarby 3 - 1 Basel    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maccabi Haifa 4 - 0 Neftçi    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Roma 3 - 0 Trabzonspor    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vitesse 2 - 1 Anderlecht    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval M. Tel Aviv 2 - 0 Shakhter    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gent 3 - 0 Raków    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rijeka 0 - 2 PAOK    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval St. Johnstone 0 - 2 LASK    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Union Berlin 0 - 0 KuPS    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Tottenham 3 - 0 Paços de Ferreira VG+  
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Aberdeen 1 - 3 Qarabag    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shamrock Rovers 0 - 1 Flora    
  Playoff, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizan 2 - 0 Santa Clara