Lukk liste

UEFA Europa Conference League, kval 2021/22

Verdensdel: Europa
Sesongen 2021/22  
Terminliste
06.07.2021 1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Mosta 3 - 2 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Mons Calpe 1 - 1 FC Santa Coloma    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Podgorica 1 - 0 Laçi    
08.07.2021 1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Liepaja 1 - 1 Struga    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Noah 1 - 0 KuPS    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sileks 1 - 1 Petrocub    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Inter Turku 1 - 1 Puskás Akadémia    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Honka 0 - 0 NSÍ Runavík    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval RFS 2 - 3 KÍ Klaksvík    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sant Julià 0 - 0 Gzira    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Suduva 2 - 1 Valmieras    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Levadia 3 - 1 St Joseph's    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dundalk 4 - 0 Newtown    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Zilina 5 - 1 Dila Gori    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Milsami 0 - 0 Sarajevo    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Racing FC 2 - 3 Breidablik    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Glentoran 1 - 1 TNS    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bala 0 - 1 Larne    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Birkirkara 1 - 0 La Fiorita    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Domzale 1 - 0 Swift Hesperange    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Drita 2 - 1 Decic    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Europa 0 - 0 Kauno    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Fehérvár 1 - 1 Ararat    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval FH 1 - 0 Sligo    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Paide 1 - 2 Slask    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizani 5 - 2 Sfantul Gheorghe    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shkupi 2 - 0 Llapi     
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Velez 2 - 1 Coleraine C More Fotball  
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sutjeska 1 - 0 Gagra    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maribor 1 - 0 Urartu    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Tre Penne 0 - 4 Dinamo Batumi    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Siroki Brijeg 3 - 1 Vllaznia    
  1. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Stjarnan 1 - 1 Bohemians    
13.07.2021 1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Newtown 0 - 1 Dundalk    
15.07.2021 1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Ararat 2 - 0 Fehérvár    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Struga 1 - 4 Liepaja    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Valmieras 0 - 0 Suduva C More Fotball  
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gagra 1 - 1 Sutjeska    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Kauno 2 - 0 Europa    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval KuPS 5 - 0 Noah    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Urartu 0 - 1 Maribor    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Batumi 3 - 0 Tre Penne    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval FC Santa Coloma 4 - 0 Mons Calpe    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval St Joseph's 1 - 1 Levadia    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dila Gori 2 - 1 Zilina    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval NSÍ Runavík 1 - 3 Honka    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Petrocub 1 - 0 Sileks    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sfantul Gheorghe 2 - 3 Partizani    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sligo 1 - 2 FH    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval TNS 2 - 0 Glentoran    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gzira 1 - 1 Sant Julià    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Laçi 3 - 0 Podgorica    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Llapi  1 - 1 Shkupi    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Puskás Akadémia 2 - 0 Inter Turku    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Swift Hesperange 1 - 1 Domzale    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Larne 1 - 0 Bala    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bohemians 3 - 0 Stjarnan    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Decic 0 - 1 Drita    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval La Fiorita 1 - 1 Birkirkara    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Spartak Trnava 2 - 0 Mosta    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Breidablik 2 - 0 Racing FC    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Coleraine 1 - 2 Velez    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval KÍ Klaksvík 2 - 4 RFS    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sarajevo 0 - 1 Milsami    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Slask 2 - 0 Paide    
  1. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vllaznia 3 - 0 Siroki Brijeg    
20.07.2021 2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Domzale 1 - 1 Honka    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Kauno 0 - 5 TNS    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Prishtina 4 - 1 Connah's Quay    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Folgore 1 - 3 Hibernians    
21.07.2021 2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Cukaricki 0 - 0 Sumqayit    
22.07.2021 2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Ararat 2 - 4 Slask    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Astana 2 - 0 Aris    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Panevezys 0 - 1 Vojvodina    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Molde 3 - 0 Servette VG+  
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Austria Wien 1 - 1 Breidablik    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval KuPS 2 - 2 Vorskla    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Olimpija Ljubljana 1 - 0 Birkirkara    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Qarabag 0 - 0 Ashdod    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval RFS 3 - 0 Puskás Akadémia    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sochi 3 - 0 Keshla    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Tbilisi 1 - 2 Maccabi Haifa    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dudelange 0 - 1 Bohemians    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Elfsborg 4 - 0 Milsami    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hammarby 3 - 1 Maribor    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval AEL 1 - 0 Vllaznia    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Apollon 1 - 3 Zilina    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval CSKA Sofia 0 - 0 Liepaja    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Batumi 0 - 1 BATE    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval FC København 4 - 1 Torpedo-BelAZ    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gzira 0 - 2 Rijeka    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 Slovácko    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Petrocub 0 - 1 Sivasspor    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Plzen 2 - 1 Dinamo Brest    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Riga 2 - 0 Shkëndija    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Spartak Trnava 0 - 0 Sepsi    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Suduva 0 - 0 Raków    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Teuta 0 - 2 Inter Club d'Escaldes    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval U Craiova 0 - 1 Laçi    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Arda 0 - 2 H. Be'er Sheva    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Buducnost Podgorica 0 - 4 HB Tórshavn    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shkupi 0 - 3 Santa Clara    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Basel 3 - 0 Partizani    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Gent 4 - 0 Vålerenga VG+  
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Larne 2 - 1 AGF    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Steaua 1 - 0 Shakhter    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sutjeska 0 - 0 M. Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Velez 2 - 1 AEK    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Aberdeen 5 - 1 Häcken    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hibernian 3 - 0 FC Santa Coloma    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Linfield 4 - 0 Borac    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Valur 0 - 3 Bodø/Glimt VG+  
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Drita 0 - 0 Feyenoord    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dundalk 2 - 2 Levadia    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval FH 0 - 2 Rosenborg    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hajduk Split 2 - 0 Tobol    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizan 1 - 0 Dunajská    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Pogon 0 - 0 Osijek    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Újpest 2 - 1 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shakhtyor 1 - 2 Fola Esch    
27.07.2021 2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Inter Club d'Escaldes 17.45 Teuta    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval HB Tórshavn 20.00 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Hibernians 20.00 Folgore    
29.07.2021 2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Liepaja 16.00 CSKA Sofia    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shakhter 16.00 Steaua    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Tobol 17.00 Hajduk Split    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bodø/Glimt 18.00 Valur VG+  
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval AGF 18.00 Larne    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Birkirkara 18.00 Olimpija Ljubljana    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dinamo Brest 18.00 Plzen    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Honka 18.00 Domzale    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Keshla 18.00 Sochi    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sumqayit 18.00 Cukaricki    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vaduz 18.00 Újpest    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vorskla 18.00 KuPS    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval FC Santa Coloma 18.30 Hibernian    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Häcken 18.30 Aberdeen    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Levadia 18.30 Dundalk    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sepsi 18.30 Spartak Trnava    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Zilina 18.45 Apollon    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rosenborg 19.00 FH VG+  
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vålerenga 19.00 Gent VG+  
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Ashdod 19.00 Qarabag    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval BATE 19.00 Dinamo Batumi    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval H. Be'er Sheva 19.00 Arda    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maccabi Haifa 19.00 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Milsami 19.00 Elfsborg    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Raków 19.00 Suduva    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Sivasspor 19.00 Petrocub    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Slovácko 19.00 Lokomotiv Plovdiv    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Torpedo-BelAZ 19.00 FC København    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval TNS 19.15 Kauno    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Fola Esch 19.30 Shakhtyor    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval M. Tel Aviv 19.30 Sutjeska    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval AEK 20.00 Velez    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Borac 20.00 Linfield    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Connah's Quay 20.00 Prishtina    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Feyenoord 20.00 Drita    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Partizani 20.00 Basel    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Puskás Akadémia 20.00 RFS    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Rijeka 20.00 Gzira    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Shkëndija 20.00 Riga    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Slask 20.00 Ararat    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vojvodina 20.00 Panevezys    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Aris 20.30 Astana    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Laçi 20.30 U Craiova    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Servette 20.30 Molde    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Bohemians 20.45 Dudelange    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Dunajská 20.45 Partizan    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Maribor 20.45 Hammarby    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Breidablik 21.00 Austria Wien    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Osijek 21.00 Pogon    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Vllaznia 21.00 AEL    
  2. runde, 2. kamp UEFA Europa Conference League, kval Santa Clara 22.00 Shkupi